VIDEO: Sveikti Kocēnu novada sporta laureāti

Publicēja 2020. gada 7. febr. 00:18Elīna Upīte
Janvāra beigās Vaidavas kultūras un amatniecības centrā norisinājās tradicionālais Kocēnu novada pašvaldības rīkotais pasākums “Kocēnu novada sporta laureāts 2019”, kas šogad iezīmēja olimpisko spēļu tematiku. Kā ierasts, pasākumā tika sveikti sportisti un viņu treneri par sasniegumiem aizvadītajā gadā, kā arī noskaidrota 2019. gada labākā sporta spēļu komanda, 2019. gada sportisti un sportistes, kā arī 2019. gada treneri.

Klātesošos uzrunāja Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, laureātus sveica Kocēnu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dainis, Kocēnu novada domes Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Gatis Akūlovs un kultūras un starptautisko sakaru koordinatore Nora Urbāne. Vakara gaitā muzikālus priekšnesumus sniedza grupa “Double Faced Eels”, sportistus izklaidēja Latvijas labāko skeita dēļa pārvaldītāju Friča Štrausa un Niklāva Vētras paraugdemonstrējumi. Atraktīvais pasākuma vadītājs Juris Mūrmanis pat pamanījās izaicināt spēcīgo vīru Aivaru Šmauksteli uz spēka dueli, gan arī iesaistīja zālē esošos viesus atraktīvās aktivitātēs, kurās bija iespēja iegūt balvas. Savukārt ballē uz dejām aicināja grupa “Double Faced Eels” nedaudz citādā skanējumā ar nosaukumu “Eels of the Sixties”.

Ikgadējā sporta laureātu godināšanas pasākumā medaļas un goda raksti tika pasniegti kopumā 36 pieaugušajiem un junioriem, 12 sporta komandām un 19 treneriem.

Vidzemes Tv sižets
Comments