Vēl šodien var izvirzīt pretendentus godināšanai Kocēnu novada pašvaldības svinīgajā valsts svētku pasākumā

Publicēja 2019. gada 18. okt. 00:54Elīna Upīte
17. novembrī plkst. 16.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltīts Kocēnu novada domes svinīgais pasākums.

Aicinām ikvienu palūkoties apkārt un ieraudzīt tos cilvēkus, kuri ar savu pašaizliedzīgo darbu un panākumiem snieguši ieguldījumu Kocēnu novada attīstībā un pašvaldības goda un slavas vairošanā, un ir pelnījuši saņemt atzinību/ apbalvojumu un tikt godināti svinīgajā valsts svētku pasākumā.

Pretendentus iespējams izvirzīt līdz 18. oktobrim, anketā norādot personas vārdu, uzvārdu, nodarbošanos un mērķtiecīgu, argumentētu pamatojumu, kādēļ tieši šī persona ir pelnījusi tikt atzinīgi novērtēta! Tāpat aicinām norādīt izvirzītā pretendenta kontaktinformāciju (ja ir zināma) un pieteicēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Pieteikuma anketa publicēta ŠEIT.

Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltīts Kocēnu novada domes svinīgais pasākums norisināsies divās daļā. Pirmajā pasākuma daļā tiks pasniegtas Kocēnu novada domes “Gada balvas” un norisināsies konkursa "Skaistākā dzīves vieta un vide Kocēnu novadā 2019" dalībnieku sveikšana un laureātu paziņošana, ko bagātinās Kocēnu novada jauktā kora “Imera” un tā vokālās grupas muzikālie sveicieni. Otrajā daļā svētku koncertā izskanēs koncertprogramma "Mūsu gadsimta soļi" kopā ar dziedātājiem Kristīnu Zaharovu un Andri Ābelīti, kā arī pavadošo mūziķu grupu - Juris Kristons, Modris Laizāns un Ivars Kalniņš.

Ieeja pasākumā bez maksas. Visi laipni aicināti!
Comments