Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Valsts svētkos sveikti olimpiāžu laureāti un pedagogi

Publicēja 2017. gada 8. maijs 22:53inese.paberza@valmraj.lv   [ atjaunināts 2017. gada 9. maijs 01:48 ]
2017.gada 3. maijā Vaidavas kultūras un amatniecības centrā  notika Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts Kocēnu novada domes svinīgais sarīkojums, kurā tika apbalvoti Kocēnu novada mācību olimpiāžu laureāti un tie pedagogi, kuri sagatavojuši skolēnus dalībai olimpiādēs.

Pamatojoties uz Kocēnu novada domes apstiprināto nolikumu „Par stipendiju un apbalvojumu piešķiršanas kārtību Kocēnu novada vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem", skolēniem un pedagogiem tika pasniegtas naudas balvas.

“Gada sasniegumu” stipendiju piešķir par izglītojamo sasniegumiem (1.-3. vieta vai atzinība) valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, Vidzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs, Valmieras un starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, valsts atklātajās mācību priekšmetu olimpiādēs.

Kā nosaka nolikums, naudas balvas par sasniegumiem Valmieras un starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs tiek piešķirtas šādos apmēros: 1. vieta - 40 eiro, 2. vieta - 25 eiro, 3. vieta - 15 eiro, atzinība - 10 eiro. Naudas balvas par sasniegumiem Vidzemes reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs atkarībā no iegūtās vietas ir noteiktas šādos apmēros: 1. vieta - 75 eiro, 2. vieta - 60 eiro, 3. vieta - 50 eiro, atzinība - 40 eiro. Izglītojamajiem, kuri ieguvuši godalgotas vietas (1.-3.) vai atzinību valsts mācību priekšmetu olimpiādēs, piešķir “Gada sasniegumu” stipendiju 150 EUR apmērā.

FOTOGALERIJA


Izglītības iestāde

Klase

Olimpiādes laureāts

Vieta

Olimpiādes nosaukums

Pedagogs

Jaunburtnieku pamatskola

8.

Roberta Rumberga

Atzinība

Vizuālās mākslas olimp.

Irēna Āboliņa

Jura Neikena Dikļu pamatskola

2.

Reinis Dirnēns

3. vieta

2.kl. kombinētā olimp.

Velga Siliņa

Kocēnu pamatskola

9.

Marija Lukina

Atzinība

9.-12.kl. bioloģijas olimp.

Maruta Berģe

1.vieta

9.kl. krievu val. olimp.

Tatjana Alena

Atzinība

8.-9. kl. latv.val.un lit. olimp.

Inga Eicēna

9.

Laura Gaugere

3.vieta

9.kl. vēstures olimp.

Elga Olmane

9.

Kristiāna Pukane

3.vieta

9.kl. krievu val. olimp.

Tatjana Alena

6.

Jana Muravjova

3.vieta

6.-7. kl. latv.val.un lit. olimp.

Elga Olmane

7.

Dinija Pusvāciete

3.vieta

6.-7. kl. latv.val.un lit. olimp.

Gita Daubare

5.

Kristīne Venita Vrubļevska

3.vieta

5.- 8. kl. matemātikas olimp.

Ilze Zariņa

8.

Patriks Pazāns

Atzinība

5.- 8. kl. matemātikas olimp.

Ilze Zariņa

7.

Viviana Šumska-Aleksāne

Atzinība

7.kl. Latvijas vēstures olimp.

Elga Olmane

3.

Tīna Skrastiņa

Atzinība

Vidzemes reģiona 3. klašu olimpiāde- latviešu valoda

Dana Jaunskunga

1. vieta

3. - 4.kl. latv.val. olimp.

Dana Jaunskunga

2.

Kristīne Augule

3. vieta

2.kl. kombinētā olimp.

Gunta Zommere


3.


Kristiāna Anna Ķikute

1. vieta

3. - 4.kl. latv.val. olimp.


Ina Smirnova


Vidzemes reģiona 3. klašu olimpiāde- latviešu valoda

6.

Ivo Aļļēns

Atzinība

6.kl. mājturības

un tehnoloģiju olimp.

Valdis Eglītis







Rubenes pamatskola

9.

Annija Karitone

1.vieta

9.-12.kl. bioloģijas olimp.

Rudīte Riteniece






9.

Mikus Gredzens

Atzinība

9.kl. krievu val. olimp.

Ļena Kalniņa

9.



Annija Karitone

2.vieta

9.-12.kl. fizikas olimp.

Ivars Ādamsons

2.vieta

9.-12.kl. matemātikas olimp.

Ņina Ādamsone

Dalība

VALSTS Bioloģija

Rudīte Riteniece

6.

Rihards Žugs

3.vieta

5.- 8. kl. matemātikas olimp.

Ņina Ādamsone

6.

Kristaps Ādamsons

Atzinība

5.- 8. kl. matemātikas olimp.

Ņina Ādamsone

4.


Madlēna Rozīte

Atzinība

3. - 4.kl. latv.val. olimp.

Judīte Saldūksne

3.vieta

Vizuālās mākslas olimp.

Daiga Priedīte

2.

Elīza Markevica

2. vieta

2.kl. kombinētā olimp.

Marika Eglīte

8.

Dārta Zane Jēgere

Atzinība

Vizuālās mākslas olimp.

Daiga Priedīte


Comments