Vaidavas kultūras centram - 35

Publicēja 2015. gada 10. apr. 04:10Eva Eglīte   [ atjaunināts 2015. gada 12. apr. 22:58 ]


Sestdien, 11. aprīlī, plkst. 17.00 notiks Vaidavas kultūras centra 35 gadu jubilejas pasākums. Svētku pasākums ar nosaukumu “Joprojām vidējais vecums 35 gadi...” norisināsies četros cēlienos.

Pirmajā cēlienā paredzēta mākslinieka Jāņa Anmaņa darbu pastāvīgās ekspozīcijas atklāšana izstāžu zālē, kur piedalīsies arī pats autors. Otrajā cēlienā notiks koncerts ar vietējo pašdarbnieku priekšnesumiem dziesmā un dejā. Koncertā uzstāsies jauktais koris "Vaidava", senioru deju kopa "Feja", dāmu trio "Kas ar mani" un Vaidavas jauniešu ansamblis. Plkst. 20.00 paredzēts trešais cēliens - "Vakara nagla” ar kamerizrādi “Dūdieviņš”, bet plkst. 21.30 sāksies ceturtais cēliens - aicinājums uz dejām kopā ar grupu "Ballīšu orķestris" (ieeja 3 eiro, apmeklētāju ērtībai zālē būs galdiņi). Savukārt Vaidavas pagasta pastāvīgajā novadpētniecības ekspozīcijā varēs ielūkoties kultūras dzīves notikumos Vaidavas pagastā.

Laipni aicināti un gaidīti bijušie darbinieki, kolektīvu vadītāji un pašdarbnieki, lai līksmotu, dziedātu, dejotu un kavētos skaistās atmiņās.





____________________________________________________
Komentārus un viedokļus iespējams izteikt sadaļā "DISKUSIJAS"







Comments