Vaidavā notiks Kocēnu novada skolēnu sadancošanās pasākums

Publicēja 2015. gada 11. marts 12:26Eva Eglīte   [ atjaunināts 2015. gada 12. marts 00:27 ]
Ceturtdien, 12. martā, plkst. 16.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā norisināsies Kocēnu novada izglītības iestāžu skolēnu tautas deju kolektīvu koncerts un sadancošanās pasākums “Skan podziņas, šķind zīlītes”, kurā piedalīsies aptuveni 180 dalībnieku.

Koncertā uzstāsies 8 kolektīvi no Kocēnu novada - divi Jaunburtnieku pamatskolas deju kolektīvi, viens Jura Neikena Dikļu pamatskolas kolektīvs, trīs deju kolektīvi no Kocēnu pamatskolas un divi deju kolektīvi no Rubenes pamatskolas.

Pasākuma ietvaros katrs kolektīvs dejos trīs dejas, kas iekļautas 2015. gada XI Latvijas skolu jaunatnes deju svētku plānotajā repertuārā un ar kurām 27. martā dejotāji uzstāsies starpnovadu skolēnu tautas deju kolektīvu skatē Valmierā.

Pēc koncerta "Skan podziņas, šķind zīlītes" dalībniekiem būs iespēja atpūsties draudzības diskotēkā, kā arī mieloties ar kliņģeri un limonādi. Savukārt visiem dalībniekiem un deju kolektīvu vadītājiem visas dienas garumā būs iespēja smelties spēkus un atspirdzināties ar bērzu sulu, kuru sarūpēs Jaunburtnieku pamatskola – skola, kas iesaistījusies Eko skolu programmā un saņēmusi Zaļo karogu.

Koncertu organizē Jaunburtnieku pamatskola sadarbībā ar Vaidavas kultūras un amatniecības centru un Kocēnu novada domi.

Comments