Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Vaidavā izskanējis Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas akcijas ”Ziemassvētku roze” koncerts

Publicēja 2018. gada 5. janv. 01:03Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 5. janv. 03:13 ]

4.janvārī, plkst. 19.00, Vaidavas kultūras un amatniecības centrā izskanēja Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas organizētā koncertakcija ’’Ziemassvētku Roze’’. Akcija norisinās nu jau vairāk kā desmit gadu, ikreiz laikā no pirmās Adventes līdz Zvaigznes dienai priecējot cilvēkus ar Latvijā atpazīstamu mūziķu koncertiem. Kocēnu novada Vaidavā šoreiz viesojās Ginta Krievkalna, Kristaps Krievkalns un Ēriks Upenieks izpildot gan dziesmas no luteriskās baznīcas Dziesmu grāmatas, gan no sava repertuāra.

Kā koncertu iesākot uzsvēra Rubenes draudzes mācītājs Artis Eglītis: ”Laiku ap Ziemassvētkiem ierasts uztvert kā dāvināšanas laiku, tomēr cilvēkiem jābūt gataviem arī saņemt. Saņemt gan Dieva mīlestību, gan līdzcilvēku atbalstu, gan arī ne tikai dāvināt, bet saņemt dāvanas pašiem.” 

Arī koncerti ”Ziemassvētku Roze” ir dāvana novadu iedzīvotājiem Ziemassvētku laikā, tāpēc koncerti apmeklētājiem vienmēr tiek organizēti bezmaksas. https://sites.google.com/a/koceni.lv/kocenu-novads/zinas/novada-zinas/vaidavaizskanejislatvijasevangeliskiluteriskasbaznicasakcijasziemassvetkurozekoncerts/IMG_1195.JPG    
Comments