Uzņēmums SIA “Daupro” īstenojis biznesa inovāciju projektu

Publicēja 2020. gada 3. janv. 05:35Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 3. janv. 05:36 ]
Inovāciju atbalsta programmā “Zīle”, ko realizē četras pašvaldības – Kocēnu novads, Beverīnas novads, Burtnieku novads un Valmieras pilsēta, Kocēnu novada uzņēmums SIA “Daupro” veiksmīgi īstenojis projektu “Vadības un pārdošanas procesu datorizētas sistēmas izstrāde iekšējo un pārdošanas procesu optimizācijai”.

Sarunā ar Valmieras Attīstības aģentūru SIA “Daupro” valdes priekšsēdētājs Igors Zinkevičs pastāstīja par ieguvumiem, īstenojot projektu: ““Zīles” finansējums ļāvis mums ieviest digitālu darba laika uzskaites un tāmēšanas sistēmu, lai optimizētu un darba procesu padarītu daudz efektīvāku. Par šādu risinājumu tika domāts jau ilgāku laiku, un, kā tika izsludināta “Zīles” otrā kārta, pieteicāmies, lai to īstenotu. Nebijām gaidījuši, ka ieviest šādas inovācijas uzņēmumā varētu būt tik viegli. Projekta īstenošanā sadarbojāmies ar Valmieras uzņēmumu SIA “Muuv”, kas pēc mūsu vēlmēm izstrādāja projektu”. Uzņēmums dažu gadu laikā izaudzis līdz 14 cilvēku lielam kolektīvam un jau no pašiem pirmsākumiem tā darbība tiek īstenota Kocēnu novadā. “Šobrīd mūsu lielākie klienti ir būvuzņēmumi, kam izstrādājam dažādus pasūtījumus, sākot no margām, kāpnēm, platformām līdz nelielām metāla konstrukcijām, nodrošinot pilnīgu objektu būvniecību. Aktīvi strādājam arī pie ārvalstu tirgu apguves; iepriekšējā gadā iesaistījāmies programmā “Export Express”, kā rezultātā esam uzsākuši veiksmīgu sadarbību ar kompāniju Zviedrijā”, piebilst I. Zinkevičs.

“ZĪLES” mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un veicināt jaunu tehnoloģisku uzņēmumu veidošanos četrās pašvaldībās. Turklāt programma paredz visām iesaistītajām pašvaldībām kļūt par inovāciju un jaunu produktu testgultni jeb testēšanas vidi (angliski “test-bed”), proti, labvēlīgu vietu, kur uzņēmumiem veidoties, attīstīties un nobriest. Plašāka informācija par programmu pieejama ŠEIT.

Projektu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas "Pilsētu inovatīvās darbības" iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem. 

Attēlā: Aizvadītajā gadā Kocēnu novada uzņēmēju godināšanas pasākumā SIA “Daupro” saņēma balvu nominācijā “Gada pakalpojumu sniedzējs 2018".
Comments