Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Tuvojas „Kocēnu pavasaris - 2018”

Publicēja 2018. gada 5. marts 03:57Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 21. marts 00:23 ]

Tirgotāji - amatnieki, mājražotāji un zemnieki - aicināti pieteikties dalībai Kocēnu novada domes rīkotajā tradicionālajā pasākumā „Kocēnu pavasaris - 2018”, kas norisināsies Pirmajās Lieldienās, 1. aprīlī, no plkst. 10.00 Kocēnu pagasta Kocēnos.

Pasākums “Kocēnu pavasaris 2018”, ik gadu pulcē kuplu skaitu Lieldienu svētku svinētājus no tuvākās un tālākās apkaimes. Arī šogad apmeklētājiem tiks piedāvāta bagātīga kultūras programma, Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, kā arī dažādas ar Lieldienu tradīcijām saistītas aktivitātes bērniem bez maksas. 

Gūt daudz prieka dažādās interesantās izklaidēs kopā ar Lieldienu zaķi. Svētku koncertā uzstāsies Kocēnu novada Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Savieši”, Kocēnu pamatskolas tautas deju kolektīvs “Saulītes”, Kocēnu kultūras nama pūtēju kvintets. Uz sadziedāšanos un rotaļām aicinās folkloras kopa. Aktīvākie dalībnieki varēs piedalīties tradicionālajā Kocēnu pavasara loterijā un saņemt balvas.

Mājražotāji un amatnieki laipni aicināti pieteikties dalībai tirdziņā līdz 29. martam, zvanot pa tālruni 26328943 (Inese Bērziņa).

Comments