Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Turpinās pieteikšanās muižas tirgum Kokmuižas svētkos

Publicēja 2017. gada 9. aug. 00:50Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 9. aug. 01:26 ]
Kocēnu novada pašvaldība aicina dažādu amatu pratējus, amatniekus, māksliniekus, zemniekus, kā arī pārtikas ražotājus Kokmuižas svētku laikā priecēt apmeklētājus ar pašu audzētiem un ražotiem pārtikas produktiem, pašu izgatavotiem augstas kvalitātes izstrādājumiem.

2017. gada 9. septembrī Kocēnu novada Kocēnos norisināsies jau trešie Kokmuižas svētki, kas turpinās iedzīvināt Kokmuižas kultūrvēsturisko mantojumu un visas dienas garumā apmeklētājiem piedāvās plašas atpūtas iespējas, kā arī daudzveidīgu kultūras programmu.

Ņemot vērā to, ka šī gada svētku tēma ir “laiks”, īpaši aicināti tiek laikmetīgās mākslas un daiļamatniecības izstrādājumu tirgotāji.

Kultūras projektu vadītāja, kā arī viena no Kokmuižas svētku organizatorēm, Jolanta Borīte uzsver, ka viens no pasākuma mērķiem ir caur mākslinieciskajām un amatnieku aktivitātēm parādīt senas un stabilas etnogrāfijas, mākslas un amatniecības vērtības jaunās krāsās, formās un darbos - veicinot jaunradi un radošumu.

Tirgošanās plānota no plkst. 12.00 līdz plkst. 17.00 Kokmuižas promenādē.

Tirgotāji aicināti pieteikt savu dalību Kokmuižas tirdziņam sazinoties ar Kocēnu novada pašvaldības kontaktpersonu Inesi Bērziņu (mob.t. 26328943, e-pasts inese.berzina@kocenunovads.lv). Pieteikties var līdz 5. septembrim.


Tāpat visus tirgotājus aicina iepazīties ar Kokmuižas svētku tirgošanās noteikumiem, kas pieejami ŠEIT.
Comments