Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Tiks sveikti Kocēnu novada sporta laureāti

Publicēja 2017. gada 5. dec. 04:26Krista Gromova
2017.gadam tuvojoties noslēgumam, kā jau katru gadu, atskatāmies uz šajā gadā paveikto un novērtējam sava novada iedzīvotāju sasniegumus dažādās jomās. Par tradīciju Kocēnu novadā nu jau kļuvusi sporta laureātu sveikšana, kas norisināsies 2018.gada 16. februāri. Tā laikā tiks izcelti veiksmīgākie, spēcīgākie un labākie sportisti, sporta komandas un treneri.

Ikviens interesents, tai skaitā paši sportisti un viņu treneri no 21. decembra līdz 21. janvārim varēs iesniegt informāciju, lai pretendētu uz apbalvojumu "Kocēnu novada sporta laureāts". Tāpat, vērtēšanas komisijai izvērtējot sportiskos sasniegumus, tiks paziņoti laureāti nominācijās “Gada sportists”, “Gada sportiste”, “Gada treneris” un “Gada sporta spēļu komanda”.

No 2017.gada 21. decembra līdz 7. janvārim iedzīvotāji būs aicināti ieteikt pretendentus trīs nominācijās – “Gada populārākais sportists”, “Gada populārākais sporta notikums” un “Gada populārākā sporta spēļu komanda”. Savukārt pēc tam sekos balsojuma otrā kārta, kurā tiks noskaidroti nomināciju laureāti. Otrās kārtas balsojums norisināsies no 2018.gada 12. janvāra līdz 28. janvārim.

Ar apbalvojuma "Kocēnu novada sporta laureāts" nolikumu varēs iepazīties elektroniski - Kocēnu novada domes mājas lapā www.kocenunovads.lv vai klātienē Kocēnu novada domē, Alejas ielā 8, Kocēnos.

Lai veicinātu sporta nozīmi Kocēnu novadā, ikviens būs aicināts iesniegt savu Kocēnu novada “Sporta mirkli 2017” fotogrāfiju veidā (elektroniskais izmērs lielāks par 1 MB). Viens autors ir tiesīgs iesniegt vairāk nekā vienu fotogrāfiju. Fotogrāfiju iesniegšana norisināsies sākot no 2017.gada 1.decembra līdz 2018.gada 7.janvārim. Tās ar norādi "Mirklis sportā 2017" jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pastu: mikus.krisans@kocenunovads.lv.

Papildus informācija par pasākuma norisi un balsošanas kārtību pieejama pa tālr. 29188645 (Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Mikus Krišāns) vai rakstot uz e-pastu mikus.krisans@kocenunovads.lv

Par pretendentu iesniegšanas un balsošanas kārtību, kā arī norisi informācija sekos.
Comments