Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Šovakar norisināsies skriešanas seriāla "Vaidavas cilpas" 5. posms

Publicēja 2017. gada 2. nov. 05:53Krista Gromova
Šovakar, 2017.gada 2. novembrī 
ar brīvo startu no plkst. 18.00 līdz 19.00 Vaidavas ezera pludmalē norisināsies skriešanas seriāla 5. posms, kas būs arī pēdējais "Vaidavas cilpas"skrējiens šajā sezonā. Taču 9. novembrī tiks organizēts "Vaidavas cilpas" noslēguma pasākums, kura laikā notiks skrējiens par godu Lāčplēša dienai un apbalvošana. 

Lāčplēša dienas skrējiens sāksies plkst. 19.00 (kopējais starts). Reģistrācija un SPORTident izsniegšana – no plkst. 18.30 līdz plkst. 18.50. Tāpat kā līdzšinējie skrējieni, arī noslēgumā skriet un nūjot aktīvās atpūtas cienītāji aicināti Vaidavā, Vaidavas ezera pludmalē. 

Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem skriešana un nūjošana norisināsies īpaši šai dienai veidotā distancē, kā arī visi dalībnieki startēs vienlaicīgi. Tāpat pēc skrējiena norisināsies rudens skriešanas seriāla “Vaidavas cilpas” kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana katrā vecuma grupā. Apbalvoti tiks arī ātrākie Lāčplēša dienas skrējēji un nūjotāji. 

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji. 

Pērnā gada rudenī norisinājās skriešanas seriāls “Sietiņieža cilpas”, savukārt š.g. pavasarī tas turpinājās Zilākalna svētvietā, kam tika dots nosaukums “Zilākalna cilpas”. 

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”. 


Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz! 

Comments