Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Šovakar ar Lāčplēša dienai veltītu skrējienu noslēgsies rudens skriešanas seriāls “Vaidavas cilpas”

Publicēja 2017. gada 9. nov. 01:45Krista Gromova
Šovakar, 2017.gada 9. novembrī ar Lāčplēša dienai veltītu skrējienu un apbalvošanu noslēgsies Kocēnu novada rudens skriešanas seriāls “Vaidavas cilpas”. 

Šoreiz distances starts tiks dots plkst. 19.00 stadionā pie Vaidavas ezera pludmales (reģistrācija un SPORTident izsniegšana – no plkst. 18.30 līdz plkst. 18.50), kur distance vedīs tālāk pa Vaidavas ciema teritoriju. Tā būs marķēta svētku noskaņās un uz sacensību laiku tiks izslēgts ielu apgaismojums. 

“Vaidavas cilpu” organizatori aicina ikvienu līdzjutēju, īpaši vaidaviešus, būt daļai no patriotiskā skrējiena, piedalotos vai atbalstot dalībniekus, kā arī ar sapratni uztvert satiksmes ierobežojumus Ezera, Parka un Skolas ielā laika posmā no plkst. 19.00 - 20.00. 

“Vaidavas cilpu” pirmais posms norisinājās 2017.gada 5. oktobrī un turpmākās piecas ceturtdienas Vaidavas ezera pldumalē uz brīvo startu no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.00 kopumā pulcēja vairāk kā 100 skrējējus un nūjotājus, kas veica distanci ar cilpas garumu 1,20 km laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai.

Visi rezultāti tiks publicēt Kocēnu novada mājas lapā. 

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”.

"Vaidavas cilpas" 5. posma rezultāti pieejami ŠEIT.

Lāčplēša dienas skrējiena nolikums pieejams ŠEIT.
Comments