Šodien pusfināla cīņā vīriešu florbola komanda "Rubene" mērosies spēkiem ar Lielvārdes florbolistiem

Publicēja 2021. gada 19. jūn. 02:12Elīna Upīte   [ atjaunināts 2021. gada 19. jūn. 02:15 ]
Šodien, 19. jūnijā, Vidzemes olimpiskajā centrā Latvijas čempionāta florbolā ietvaros notiks ELVI līgas (virslīgas) vīriešiem pusfināla spēles, un plkst. 18.00 laukumā dosies Kocēnu novada vīriešu florbola komanda "Rubene", kas mērosies spēkiem ar "Lielvārde/Fat Pipe". Spēli būs iespējams redzēt TV ekrānos kanālā Sportacentrs.com, kā arī internetā - Latvijas Florbola savienības interneta mājaslapā www.floorball.lv un tās YouTube kontā.

Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, kad ceturtdaļfināla un pusfināla spēļu sērijas norisinājās līdz vienas komandas četrām uzvarām, šosezon, ņemot vērā Covid-19 pandēmijas radīto ietekmi uz sporta sacensību norisi, ceturtdaļfināla sērija aizvadīta līdz vienas komandas diviem panākumiem, savukārt pusfinālā katrā komandu pārī notiks viena cīņa.

No kopumā čempionātā startējušām 12 komandām vietu 2020./2021. gada sezonas labāko četriniekā ir izcīnījušas komandas "Rubene", "Lielvārde/Fat Pipe", "Lekrings" un "Talsu NSS/Krauzers". 

Fināla spēles notiks svētdien, 20. jūnijā, Vidzemes olimpiskajā centrā - plkst. 15.00 cīņa par 3. vietu, plkst. 18.00 cīņa par 1. vietu.
Comments