Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Skriešanas seriāla "Zilākalna cilpas" 1.posms jau šodien

Publicēja 2017. gada 15. marts 23:49Krista Gromova
Atgādinām, ka šodien 
Kocēnu novadā startēs skriešanas seriāla jaunās sezonas “Zilākalna cilpas” 1.posms ar brīvo startu no pl.18.00. līdz pl.19.00. Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji. 

Skrējiena laikā svarīgi atcerēties, ka 
Jūs 
atrodaties īpaši aizsargājamā dabas teritorijā – Dabas liegumā „Zilaiskalns”. 
Aicinām Jūs saudzēt un cienīt dabas un cilvēku radītās vērtības!

Šogad skriešanas seriāla jaunās sezonas dalībniekiem būs iespēja izskriet distanci ar cilpas garumu 1,20 km Kocēnu novada augstākajā punktā – Zilākalnā (starts – Zilākalna stāvlaukumā). 

Distances attēlojums kartē:


Plānots, ka sacensības norisināsies četros posmos, sākot no 16.marta līdz 6.aprīlim:
1. posms – 16.martā 
2. posms – 23.martā 
3. posms – 30.martā 
4. posms – 6.aprīlī 

Visi rezultāti tiks publicēti www.kocenunovads.lv. Noslēgumā tiks apbalvoti katras vecuma grupas ātrākie sportisti.  Kopvērtējuma apbalvošanas norises vieta un laiks tiks paziņots ne vēlāk kā līdz 28.martam. 1. - 3. vietas ieguvēji kopvērtējumā katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar medaļām.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta viens no lielākajiem pasaules kūdras produktu ražotājiem Klasmann-Deilmann, ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs Eži un Venden, kas iegūst ūdeni Gaujas nacionālā parka teritorijā, Kocēnu novadā.

Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz!

Ar distanci, dalībnieku vecuma grupām un kontrollaiku, kā arī vērtēšanas noteikumiem var iepazīties nolikumā, kas pieejams ŠEIT.

           
Comments