Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Sieviešu florbola komanda "Rubene 1" arī šajā sezonā kļūst par 1. līgas čempionēm

Publicēja 2018. gada 9. apr. 03:49Kristers Blūms

Par Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas čempioni trešo reizi pēc kārtas kļuvusi Kocēnu komanda "Rubene 1", kas 7. aprīlī Irlavas sporta centrā ar 7:3 uzvarēja "Irlavas/Tukuma" florbolistes.
Čempioņu labā pa trim vārtiem guva Elizabete Pavlovska un Simona Grāpēna.

Sieviešu 1. līgas finālā tikās čempiones titula īpašniece Kocēnu "Rubene 1" un pretendente "Irlava/Tukums". Lai arī Irlavas sporta centra tribīnēs milzīgs pārsvars piederēja mājinieču līdzjutējiem, iniciatīvu laukumā uzņēmās Kocēnu novada florbolistes, kuras atklāja spēles rezultātu - 5. un 11. minūtē pa golam iemeta "Rubene 1" kapteine Elizabete Pavlovska , bet 12. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Simona Grāpēna izvirzot "Rubene 1" vadībā ar 3:0. Tomēr jau nākamajā minūtē pašaizliedzīgi un līdz galam nocīnījās irlavniece Asnate Lindermane, kritienā gūstot vārtus un nodzēšot savas komandas nulli no rezultātu tablo. Tomēr radīt intrigu "Irlavai/Tukumam" neizdevās, jo otrās trešdaļas laikā Kocēnu komanda guva trīs bezatbildes vārtus, piesakot ļoti nopietnas pretenzijas uz zelta medaļām - 6:1. Pēdējā periodā sasparojās laukuma saimnieces gūstot divus vārtus, tomēr galarezultātā pārliecinošu uzvaru ar 7:3 svinēja "Rubene 1", trešo pavasari pēc kārtas izcīnīdama čempionu kausu.  Apsveicam Kocēnu novada florbolistes!

Jāpiemin arī, ka 14.aprīlī Rubenes sieviešu florbola komanda un Rubenes vīriešu florbola komanda piedalīsies Latvijas florbola savienības rīkotajā SUPERFINĀLĀ, Rīgā, Arēna Rīga. Plkst. 13.15 tiks aizvadīta finālspēle sievietēm, savukārt plkst. 16.15 tiks aizvadīts bronzas spēle vīriešiem. 


Comments