Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Sieviešu 1. līgas komandai “Rubene-1” – zelts, “Rubenes” veterāniem – bronza

Publicēja 2019. gada 8. apr. 01:27Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 8. apr. 04:01 ]
6. aprīlī Talsu Valsts ģimnāzijā notika Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas fināls, kurā čempiones titulu sekmīgi nosargāja Kocēnu novada florbola komanda “Rubene-1”, pārspējot komandu “Rēzeknes BJSS” ar rezultātu 11:4. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Marta Lība Zameca, kura izcēlās ar 2 (1+1) rezultativitātes punktiem. Trīs rezultatīvas piespēles Egijai Katrīnei Briedei, 3 (2+1) punkti Simonai Grāpēnai, pa trim vārtiem Danutei Tinkusei un Jūlijai Rozītei, bet rezultatīvākā ar četrām piespēlēm bija Laura Gaugere.  FOTO GALERIJA

Tajā pašā dienā blakus esošā Tukuma novada Irlavā notika veterānu 35+ līgas komandu izslēgšanas spēles un fināls. Kocēnu novada veterāni pusfinālā ar rezultātu 1:5 piekāpās komandai “Ekskurzeme – Tukums”, līdz ar to izstājās no cīņas par augstākā kaluma medaļām. Spēlē par 3. vietu “Rubene” pārliecinoši pārspēja komandu “Alusvēderi” (4:10) un sezonu noslēdza ar bronzas medaļām.

 Savukārt sestdien, 13. aprīlī, plkst. 13.15 Arēnā “Rīga” Kocēnu novada sieviešu ELVI līgas florbola komanda “Rubene” cīnīsies par Latvijas čempionāta florbolā zelta medaļām. "Rubenei” pretim stāsies FK “Ķekava”, ar kuru rubenietes pēdējo reizi finālā tikās 2015. gada pavasarī.


 
Sieviešu 1. līgas florbola komanda "Rubene-1" (treneri: Linda Līce, Jānis Dainis)  I  Veterānu 35+ līgas florbola komanda "Rubene"
Comments