Seniori vecumā virs 70 gadiem Lieldienu brīvdienās aicināti vakcinēties liela mēroga vakcinācijas centros

Publicēja 2021. gada 3. apr. 11:04Elīna Upīte
Liela mēroga vakcinācijas centri gatavi darbam brīvdienās, lai vakcinētu prioritāro grupu iedzīvotājus. Centri gatavi papildu jaudām, lai Lieldienās varētu vakcinēt arī tos seniorus virs 70 gadiem, kuri vēl nav pieteikušies vai nav saņēmuši savu vakcīnu pret Covid-19. Seniori tiek aicināti zvanīt 8989, kur saņems informāciju par to, kā pieteikties tuvākajā liela mēroga vakcinācijas centrā. Veselības ministrija aicina arī iedzīvotāju tuviniekus parūpēties par saviem radiniekiem un izmantot brīvdienas, lai palīdzētu senioriem nokļūt vakcinācijas centrā.

“Līdz šim ilgi gaidījām vakcīnas un veidojām vakcinācijas centru jaudas, šajā Lieldienu nedēļā esam gatavi testa režīmam un varam vakcinēt seniorus vecumā virs 70 gadiem un iedzīvotājus ar hroniskām slimībām. Šajās brīvdienās centros īpaši gaidām seniorus vecumā virs 70 gadiem, kas vēl nav pieteikušies vakcīnai vai vakcinēti. Aicinu arī tuviniekus parūpēties par saviem vecvecākiem vai vientuļajiem kaimiņiem, palīdzēt viņiem pieteikties un nokļūt tuvākajā liela mēroga vakcinācijas centrā,” aicina veselības ministrs Daniels Pavļuts.

Seniori vecumā virs 70 gadiem aicināti zvanīt pa tālruni 8989, kur viņiem tiks sniegta informācija, kā pieteikties uz vakcīnu viņiem tuvākajām vakcinācijas centrā. Lieldienu brīvdienās: sestdien, svētdien un pirmdien visā Latvijā strādās 12 liela mēroga vakcinācijas centri. To izvēlētais darba laiks un dienas atšķiras. Rīgā: vakcinācijas centrs Ķīpsalā, ATTA centrā un Rīgas Centrāltirgū, kā arī vakcinācijas centri: Cēsīs, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Jūrmalā, Jelgavā, Ventspilī un Liepājā.
Comments