Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Savu pirmo cīņu Valmieras pilsētas čempionāta pusfinālā aizvadījusi Kocēnu novada basketbola komanda

Publicēja 2018. gada 6. marts 22:34Kristers Blūms

Pirmā pusfināla cīņa tika aizvadīta 3.martā atjaunotajā Valmieras 5.vidusskolā, spēles sākums abām komandām izvērtās līdzvērtīgs, vairākas reizes pārņemot vadību abas komandas pirmo ceturdaļu noslēdza ar viena punkta starpību - 20:19 kocēniešu labā. Spēles otrajā un trešajā ceturtdaļā Kocēnu basketbolisti nespēja atrast veidus kā uzlauzt pretinieku grozu, pa abām ceturtdaļām kopā iemetot vien 24 punktus, kamēr pretinieki kocēniešu grozā sameta veselus 43 punktus. Pirms pēdējās ceturtdaļas uz tablo bija redzams rezultāts 44:62 komandas "Trimpus" labā. Spēles ceturtajā ceturtdaļā Kocēnu komanda uzsāka pakaļdzīšanos, vienā brīdī nokļūstot līdz 6 punktu attālumam, diemžēl šajā spēlē intriga ar to beidzās un beigu rezultātā Kocēnu novada komanda piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 84:71.

Pusfināla sērija turpināsies līdz vienas komandas divām uzvarām, nākamā spēle paredzēta jau šajā nedēļas nogalē.