Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Savu dalību sieviešu un vīriešu komandu čempionātā noslēguši novusa kluba "Vaidava" sportisti

Publicēja 2018. gada 6. marts 05:09Kristers Blūms
Kungu konkurencē, noslēdzošajā kārtā sacenšoties ar turnīra uzvarētājiem Ventspils. Vaidavieši aizvadīja ļoti līdzvērtīgu cīņu un kopā ar Babītes sportistiem bija vienīgās divas komandas, kas spējušas ventspilniekiem atņemt kaut vienu punktu savstarpējās cīņas, Vaidavas novusisti šo cīņu zaudēja ar rezultātu 29:31. 

Otro spēli vaidavieši aizvadīja ar Liepājas komandu "Autobusu Parks/LNK", pret kuriem arī tika izcīnīts viens punkts (29:31), savukārt pēdējā šīs sezonas cīņā pretī stājās "Elvi" komanda no Kuldīgas, diemžēl sezonas trešā spēcīgākā komanda izrādījās nepārvarams pretinieks vaidaviešiem un tika piedzīvots pārliecinošs zaudējums (14:26). 
Šo sezonu kungu komanda noslēdza 10.vietā 16.komandu konkurencē.

Dāmu konkurencē Vaidavas novusa kluba sportistēm turnīra noslēdzošajā kārtā bija jāmērojas spēkiem ar turnīra uzvarētājkomandu "RTP" un 4.vietas ieguvēju "RTP 2" no Rīgas, un "Ķekavas NK" novusistēm. "RTP" komanda pierādīja savu pārākumu (komanda šo sezonu noslēdza ar izcīnītām 12 uzvarām 12 cīņas) arī pret Vaidavas komandu (13:19), daudz līdzvērtīgāka cīņa izvērtās pret "RTP 2" komandu, savstarpējo maču noslēdzot ar rezultātu 18:20 vaidavietes ieguva ļoti vērtīgu vienu punktu turnīra tabulā, savukārt cīņa pret Ķekavas komandu vaidavietēm izdevās ļoti sekmīga un tika izcīnīti vērtīgi 3 punkti (17:15).  Turnīra kopvērtējumā Vaidavas novusistes izcīnīja ļoti augsto 5. vietu 13.komandu konkurencē!
 

Comments