Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Sākusies Kocēnu novada čempionāta florbolā 7. sezona

Publicēja 2018. gada 30. okt. 07:25Elīna Upīte   [ atjaunināts 2018. gada 30. okt. 07:27 ]
Oktobra sākumā tika atklāta Kocēnu novada čempionāta florbolā septītā sezona, kurā par čempionu titulu cīnās 12 komandas – aizvadītās sezonas čempioni “Farm Club/Dumperi/Metali.lv”, pērnie vicečempioni SK “Vimba”, bronzas medaļnieki “Old Crabs”, kā arī “Naukšēni”, “Kocēnu sporta skola”, “Brenguļi”, FBK “Valmiera/BSS”, “Bazalts/BGB”, “Vidriž Puiks”, “SSE Riga”, “Komandantstunda” un “Smiltene 09”.

Pēc aizvadītām četrām spēlēm čempionāta kopvērtējuma tabulas līderpozīcijā izvirzījusies komanda “Old Crabs”, kas dala vienādu punktu skaitu (12 punkti) ar SK “Vimba”, taču “vecajiem krabjiem” ir labāka statistika gūto un zaudēto vārtu attiecībā. Kopvērtējuma tabulas 3. vietā ierindojušies “Brenguļi”.

Kocēnu novada čempionātu florbolā organizē biedrība “LINO.LV” sadarbībā ar Kocēnu novada domi un Kocēnu sporta klubu. Aktuālā informācija par čempionāta norisi pieejama Latvijas Florbola savienības interneta mājaslapā www.floorball.lv, sadaļā “Turnīri”, kā arī Twitter kontā @KocenuCempis un interneta mājaslapā www.kocenucempis.lv.
Comments