Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Rubenietis Atis Stepāns piedalīsies Pasaules čempionātā florbolā vīriešiem

Publicēja 2018. gada 28. nov. 04:17Elīna Upīte   [ atjaunināts 2018. gada 28. nov. 04:51 ]
Šajā nedēļas nogalē Prāgā, Čehijā sāksies 12. Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem, kurā Latvijas vīriešu florbola izlases sastāvā startēs Kocēnu novada vīriešu florbola komandas "Rubene" uzbrucējs Atis Stepāns, kuram šis būs otrais Pasaules čempionāts florbolā vīriešiem.

Čempionāts norisināsies no 1. līdz 9. decembrim. Latvijas Florbola savienība (LFS) vienojusies par pasaules čempionāta spēļu translēšanu Latvijas Televīzijā, kas nozīmē, ka florbola līdzjutējiem visā Latvijā būs iespēja ar LTV 7 un www.replay.lv portāla starpniecību tiešraidē sekot visām mūsu vīru izlases cīņām, kā arī turnīra finālam. Mačus komentēs Jānis Sīka un Kārlis Dārznieks.

Florbola līdzjutējiem būs iespēja tiešraidē vērot trīs Latvijas komandas apakšgrupas spēles: 
      • sestdien, 1. decembrī, plkst. 12.50 Latvija - Šveice; 
      • svētdien, 2. decembrī, plkst. 17.50 Latvija – Čehija; 
      • pirmdien, 3. decembrī, plkst. 13.35 Latvija - Vācija. 
Tāpat LTV 7 plāno translēt arī visus Latvijas valstsvienības izslēgšanas mačus, bet precīzs to kalendārs un skaits atkarīgs no mūsu florbolistu sekmēm laukumā. Toties ir pilnīgi skaidrs, ka 9. decembrī, pulksten 16.50 visiem interesentiem būs iespēja savos TV ekrānos izbaudīt gada nozīmīgāko florbola notikumu - pasaules čempionāta finālspēli.
Comments