Rubenes pamatskolas skolēni mācību gada noslēgumā saņem "Laba skolēna" stipendiju

Publicēja 2019. gada 5. jūn. 06:12Elīna Upīte
31. maijs ir īpaša diena kā skolēniem, tā skolotājiem, jo atkal beidzies viens nopietns darba posms. Arī Rubenes pamatskolā šis piektdienas rīts bija priecīgs visiem, jo tika saņemta liecība - apliecinājums godam paveiktam mācību darbam.

Taču papildu īpaša atzinība un pagodinājums gaidīja tos skolēnus, kuri ne tikai cītīgi mācījās, bet arī piedalījās dažādos konkursos, sacensībās un citos ārpusklases pasākumos, guva atzinību un godalgotas vietas olimpiādēs. Pateicoties Kocēnu novada pašvaldības atbalstam, paši centīgākie, talantīgākie un veiksmīgākie skolēni mācību darbā saņēma “Laba skolēna” stipendiju 60 eiro apmērā, un Rubenes pamatskolā tādu bija daudz: Evelīna Kromane, Nellija Priedīte, Asnāte Pēlmane, Mārtiņš Neija, Elizabete Herbsta, Kristaps Ādamsons, Sāra Agnese Brantiņa, Sintija Šnore un Alise Zālīte.

Taču īpašs prieks un pārsteigums gaidīja divas skolnieces – Patrīciju Jaunzemi un Madlēnu Rozīti. Abu meiteņu vidējais vērtējums visos mācību priekšmetos bija ļoti augsts – 9 balles, tāpēc viņas saņēma pašu augstāko “Laba skolēna” stipendiju – 100 eiro. Šī stipendija ir novada pateicība par apzinīgu un centīgu darbu, par vēlmi un prasmi veltīt savu laiku nopietnam mācību darbam, sasniedzot izcilus rezultātus.

Ir sākusies vasara, un tas ir laiks, kad izvērtēt sasniegto un izvirzīt turpmākos mērķus. Lai tā ir saulaina un priecīga visiem Rubenes pamatskolas skolēniem, bet jo īpaši tiem, kuri prot, grib un spēj savu laiku veltīt dzīvē pašas svarīgākās vērtības – izglītības - iegūšanai!

Rubenes pamatskolas skolēni - "Laba skolēna" stipendijas saņēmēji

Informāciju sagatavoja: Laura Lilientāle, Rubenes pamatskola
Comments