Rubenes pamatskolai – 55

Publicēja 2020. gada 9. janv. 03:31Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 9. janv. 03:50 ]
Šodien, 9. janvārī, Rubenes pamatskola svin savu dzimšanas dienu – apritējuši 55 gadi,
kopš Rubenes pamatskola uzsāka darbību pašreizējā ēkā, apvienojoties Rubenes, Ķieģeļu un Vaidavas skolai. Taču jāatzīmē, ka izglītībai Rubenē ir sena vēsture – pirms 331 gada šeit dibināta draudzes skola, viena no senākajām Vidzemē.

Skolas dzimšanas dienā skolēni un darbinieki tikās aktu zālē pie svecītēm rotāta svētku klinģera, kur visi kopīgi dziedāja Rubenes pamatskolas dziesmu, atskatījās vēstures notikumos un katra klase atstāja savu vēlējumu stilizētā “puķē”.

Skolas jubilejas svinības plašākā pulkā norisināsies salidojumā 23. maijā, kurā piedalīties aicināts ikviens, kura sirdī Rubenes pamatskolai ir īpaša vieta – pedagogi, absolventi, bijušie skolēni un tehniskie darbinieki. Plašāka informācija par salidojuma norisi sekos.

Skolu tās 55 darbības gados vadījuši trīs direktori – Laimonis Mastiņš, Rota Liepiņa un nu jau 26 gadus Ivars Ādamsons. Rubenes pamatskolā aizvadīto gadu laikā ir stabils skolēnu skaits – 2019./2020. mācību gadā mācības uzsāka 118 skolēni. Skola var lepoties ar teicamiem skolēnu sasniegumiem mācību darbā un mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos, pēdējo gadu laikā strauju izaugsmi piedzīvojis robotikas pulciņš “Rubis”, kas 2019. gada pavasarī kļuva par Latvijas čempioniem robotikas sacensībās “FIRST LEGO League” un pārstāvēja valsti šo sacensību Eiropas čempionātā.

 
 
Comments