Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

"Rubene" sieviešu un vīriešu florbola komandas pārspēj "Lekringu"

Publicēja 2018. gada 6. marts 03:59Kristers Blūms   [ atjaunināts 2018. gada 6. marts 03:59 ]

ELVI florbola līgas sievietēm pašreizējā čempione "Rubene" (Kocēni) regulārā turnīra pēdējā spēlē savā laukumā ar 19:3 sagrāva Cēsu "Lekringu". Rezultatīvākā starp kocēnietēm ar 6 (4+2) punktiem bija Lība Daija Mikova.

Kocēnos notikušajai spēlei starp vietējo "Rubeni" un Cēsu "Lekringu" turnīra tabulas ziņā nekādas nozīmes nebija, jo kocēnietes jau pirms tam bija sev nodrošinājušas pirmo vietu, bet debitantes cēsnieces nekādi nevarēja pamest pēdējo vietu. Mača favorītes, protams, bija mājinieces, kuras iepriekšējos trijos mačos pārspēja Cēsu komandu ar 14:1, 11:1 un 8:0. Arī šo spēli "Rubene" sāka ļoti pārliecinoši - jau 2. minūtē Simona Grāpēna atklāja rezultātu (1:0), bet pēc pirmā perioda mājinieces atradās vadībā ar 8:0. Otrajā trešdaļā Kocēnu florbolistes guva vēl septiņus vārtus (15:0). Tikai pēdējā perioda sākumā iemesls līksmei bija arī cēsniecēm, kad ar vārtu guvumu izcēlās Klinta Mārtiņjēkaba (1:15). Galarezultātā "Rubene" uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši, uzstādot šīs sezonas rezultativitātes rekordu - 19:3.
Labākās spēlētājas balva uzvarētāju rindās tika pasniegta Lībai Daijai Mikovai, kura ar 6 (4+2) punktiem bija rezultatīvākā. Pa četriem punktiem guva Liene Adamane un Juta Muravska, bet pa trim - Jūlija Rozīte, Laura Gaugere, Evita Rudzīte un Simona Grāpēna. Par labāko starp cēsniecēm atzina Madaru Akmentiņu, kura izcēlās ar divām rezulatīvām piespēlēm, Klintas Mārtiņjēkabas kontā divi goli.

Tikai soli no ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla nonākusi Kocēnu komanda "Rubene", kas sestdien(03.03) Cēsīs piekāpās vietējai "Lekrings", bet svētdien(04.03) spēja uzvarēt ar 8:4, sērijā panākot 3:1 par labu sev. Pa četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Reinis Mirkšs un Dāvis Zēmelis.

Ceturtdaļfināla sērija starp Kocēnu "Rubeni" un Cēsu "Lekringu" sākās pirms nedēļas kocēniešu laukumā, kur mājinieki guva divas pārliecinošas uzvaras - 7:2 un 10:5. Vakar abas sāncenses pirmo reizi nūjas krustoja Cēsīs, kur jau pārāki ar 7:3 izrādījās "Lekringa" florbolisti. Šodienas maču ļoti aktīvi sāka "Rubene", kas jau 2. minūtē pēc Ata Stepāna un Renāra Jēkabsona precīzajiem metieniem bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. Tiesa, cēsnieki ātri vien atguvās un jau līdz pirmajam pārtraukumam pārņēma vadības grožus ar 3:2 (pa golam iemeta Pēteris Trekše, Lauris Zaicevs un Emīls Dzalbs). Pēc otrās trešdaļas vadībā ar vienu vārtu pārsvaru (5:4) atradās viesi. Pēdējā periodā "Lekrings", lai arī vārtu gūšanas iespēju netrūka, palika tukšā, kamēr "Rubenes" spēlētāji iemeta vēl trīs golus un svinēja uzvaru ar 8:4, sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 3:1.
Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts Reinis Mirkšs, kura kontā 4 (3+1) punkti. Viņa komandas biedram Dāvim Zēmelim 4 (2+2) punkti, bet Atim Stepānam 3 (1+2) punkti. Labākā spēlētāja balvu Cēsu komandā saņēma Jānis Melderis, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. Viņa komandas biedriem Laurim Zaicevam un Aleksandram Abramovam pa 2 (1+1) punktiem. Sērijas piektā spēle paredzēta nākamās nedēļas nogalē, tā notiks Kocēnu sporta namā.


Comments