Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

“Rubenes” florbolistes Latvijas sieviešu izlases sastāvā izcīna ceļazīmi uz Pasaules čempionātu

Publicēja 2019. gada 5. febr. 05:00Elīna Upīte
No 31. janvāra līdz 3. februārim Slovākijas pilsētā Trenčīnā norisinājās Pasaules čempionāta (PČ) florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīrs, kurā par divām ceļazīmēm uz Pasaules čempionātu cīnījās Latvijas, Slovākijas, Ungārijas un Nīderlanes sieviešu florbola izlases.

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība ar izcīnītām divām uzvarām un vienu zaudējumu ierindojās 2. vietā un kvalificējās Pasaules čempionātam, kas norisināsies Šveices pilsētā Neišatelē no 7. līdz 15. decembrim.

Latvijas sieviešu florbola izlases sastāvā PČ kvalifikācijas turnīrā cīnījās piecas Kocēnu novada sieviešu augstākās līgas florbola komandas “Rubene” spēlētājas – Laura Gaugere, Madara Adamane, Lība Daija Mikova, Paula Matisone un Simona Grāpēna, kā arī ilggadējā “Rubenes” florboliste Elizabete Pavlovska, kura šogad spēlē Somijas augstākajā florbola līgā. Treneru korpusā strādāja vīriešu augstākās līgas florbola komandas “Rubene” treneris Jānis Inģists.

Kvalifikācijas turnīrā L.Gaugere, L.D.Mikova, P.Matisone un S.Grāpēna katra guva divus rezultativitātes punktus, savukārt E.Pavlovska – vienu punktu.
Comments