Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Projekta ietvaros Kocēnu novadā iegādātas tirdzniecības nojumes

Publicēja 2018. gada 3. aug. 03:09Kristers Blūms

Šī gada sākumā Kocēnu novada dome piedalījās Vietējās rīcības grupas (VRG) biedrības "Vidzemes lauku partnerība Brasla" izsludinātajā LEADER projektu konkursā rīcībā "Vietējās produkcijas tirdzniecības vietu radīšana, labiekārtošana, jaunu pārdošanas veidu ieviešana" un iesniedza projekta pieteikumu "Tirgo ar stilu!". 

Kocēnu novada dome ir saņēmusi Lauku atbalsta dienesta apstiprinājumu par Eiropas Savienības Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma piešķiršanu šim projektam. Projekta mērķis- iegādāties salokāmas, pārvietojamas tirdzniecības nojumes vienotā stilā, lai uzlabotu tirgošanās apstākļus vietējiem ražotājiem, veicinātu to atpazīstamību un konkurētspēju. Kocēnu novada domes iepirkumu komisijas izsludinātās iepirkuma procedūras rezultātā nojumes piegādāja SIA "Čivix". Projekta ietvaros ir iegādātas 24 saliekamas un pārvietojamas nojumes  komplektā ar saliekamu galdu. Projekta kopējās izmaksas ir 13939, 20 EUR, no kuriem 9757,44 EUR ir ELFLA finansējums. 

Jaunās, vienotā stila nojumes plānots izmantot gan Kocēnu novada domes organizētajos tirdziņos, gan arī piedaloties Vidzemes uzņēmēju dienās un citos pasākumos, kuros ir aicināti piedalīties mūsu vietējie ražotāji. Jaunās nojumes jau ir izmantotas Dikļu pils sajūtu festivālā, "Mālēdienā" Vaidavā, gan arī Valmieras pilsētas svētku tirdziņā. 


Comments