Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Pirmo reizi “Kocēnu pavasaris” laikā – suņu jautrības stafete

Publicēja 2017. gada 10. apr. 05:17Krista Gromova
Lieldienu pasākuma “Kocēnu pavasaris 2017” laikā, 2017.gada 16.aprīlī pl.13.00 pirmo reizi norisināsies suņu jautrības stafete, kur mājdzīvniekiem kopā ar saimniekiem pozitīvā gaisotnē būs iespēja pārbaudīt savas sadarbības spējas, pārvarot dažādus šķēršļus. Stafetē aicināti piedalīties mazi un lieli suņi un suņu saimnieki.


Suņu jautrības stafeti vadīs kinoloģe Lolita Kaimiņa, kas aktivitāti atklās ar savu labāko skolnieku un absolventu paraugdemonstrējumiem. Tāpat aktivitātes laikā būs iespēja vērsties pie kinoloģes pēc padoma, kā ikdienā komunikāciju ar mājas mīluli padarīt labāku.

Par piedalīšanos stafetē, katrs dalībnieks saņems īpašu Kocēnu novada domes sarūpētu kārumu, ar ko varēs iepriecināt savus mājas mīluļus par labu padarītu darbu.

Lai plānotu aktivitātes norisi, lūgums iepriekš dalībniekiem pieteikties tiešsaistē līdz 13.aprīļa pl. 12.00 http://ej.uz/SunuJautribasStafete. Tāpat piedalīties stafetē būs iespējams arī piesakoties klātienē, pasākuma laikā.

Informējam, ka dalība stafetē tiks atļauta tikai tiem suņu saimniekiem, kuru mājas mīluļi ir vakcinēti pret trakumsērgu, apzīmēti (čipēti) un reģistrēti valstī vienotā informācijas sistēmā - Lauksaimniecības datu centra (LDC) datubāzē. Lai saņemtu atļauju dalībai stafetē, līdzi jāņem mājdzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pase, kas būs jāuzrāda vetārstei, kura pasākuma laikā uzraudzīs aktivitātes norisi un garantēs apmeklētāju drošību.

Suņu jautrības stafeti organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar kinoloģi Lolitu Kaimiņu.
Comments