Piedalies Kocēnu jauniešu domradē un iesniedz ideju JIL konkursā!

Publicēja 2021. gada 7. apr. 22:33Elīna Upīte
Aicinām Kocēnu dedzīgos un aizrautīgos jauniešus piedalīties Kocēnu jauniešu domradē jau nākamnedēļ, 12. aprīļa pirmdienas pēcpusdienā plkst.16.00-18.30 Zoom tiešsaistē. Kļūt par Kocēnu aktīvo jaunieti - saskatīt vietējās problēmas un tām vēlamos risinājumus ar jauniešu acīm! Lai idejas īstenotos, aicinām tās iesniegt VNF JIL ideju konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2021” un iegūt līdz 1000 eiro idejas īstenošanai!

Lai piedalītos Kocēnu Jauniešu Zoom domradē, nepieciešams iepriekš pieteikties – https://ej.uz/DRjauniesi2021 (reģistrētajiem dalībniekiem saite tiks nosūtīta uz e-pastu ne vēlāk kā dienu pirms domrades). Domradē apzināsim esošā Kocēnu novada vajadzības un problēmas, pēc tam - nebaidīsimies uzņemties iniciatīvu un nonākt līdz vēlamajam risinājumam!

Virtuālajā jauniešu ideju darbnīcā – Kocēnu jauniešu Zoom domradē - jaunieši tiek aicināti piedalīties, lai paustu savu viedokli par lietām, kas jāuzlabo pašreizējā Kocēnu novadā – Bērzaines, Dikļu, Kocēnu, Vaidavas vai Zilākalna pagastā. Lai jaunieši paši gribētu piedalīties savu pagastu dzīves veidošanā, aicinām domradē paustās idejas iesniegt Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas ideju konkursā un iegūt līdz pat 1000 eiro idejas īstenošanai! Domradēs paustās idejas būs prioritāras VNF JIL jauniešu ideju konkursā. Vairāk info par konkursu - https://ej.uz/JDIJ2021

VNF rīkotās Jauniešu domrades notiks arī citviet topošajā Valmieras novadā – pašreizējā Beverīnas, Burtnieku, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas, Strenču novadā un Valmieras pilsētā. Jauniešu domrades finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Jauniešu domrade – lai kopīgi plānotu idejas un vēlāk tās īstenotu!
Comments