Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā Kocēnu novada pašvaldības komandai 3. vieta

Publicēja 2019. gada 25. nov. 10:00Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 25. nov. 10:04 ]
16. novembrī Jaunpiebalgas novadā norisinājās orientēšanās sacensības “Brīvības rogainings”, kas vienlaikus bija arī Pašvaldību kausa izcīņa rogainingā.

Atšķirībā no aizvadītajām Pašvaldību kausa izcīņām rogainingā, kad saskaņā ar nolikumu sacensībās varējā piedalīties pašvaldību komandas, kuru sastāvā startēja pašvaldības deputāti, struktūrvienībās un iestādēs strādājošie, šogad nolikumā tika veiktas izmaiņas, paredzot iespēju pašvaldību komandās piedalīties arī tās iedzīvotājiem un nekustamo īpašumu īpašniekiem.

Šogad Kocēnu novada pašvaldību sacensībās ar četru stundu kontrollaiku pārstāvēja piecas komandas: Līga Valdmane un Andris Robalds; Inese Bērziņa, Jānis Dainis un Ēriks Melkurts; Māris Heinols un Valdis Tilts; Laura un Kaspars Pētersoni; Sandis Āboliņš un Jānis Gailis.

Jaukto komandu grupā (XO) 1. vietu (kopvērtējumā 9. vieta) ar 125 punktiem izcīnīja Līga Valdmane un Andris Robalds.


Otrs labākais rezultāts Valdim Tiltam un Mārim Heinolam – 2. vieta vīriešu veterānu grupā (MV), 10. vieta kopvērtējumā un 123 punkti.


Trešo labāko rezultātu, kas tāpat kā iepriekšminētie tika iekļauts Pašvaldību kausa izcīņas kopvērtējumā, sasniedza Laura un Kaspars Pētersoni – 9. vieta jaukto komandu grupā (XO) un 37. vieta kopvērtējumā ar 100 punktiem.


Ceturtā Kocēnu novada pašvaldības komanda, kurā startēja Jānis Gailis un Sandis Āboliņš, sameklēja kontrolpunktus ar kopējo punktu summu 98, kas komandu vīriešu atklātajā grupā (XO) to ierindoja 12. vietā un kopvērtējumā 41. vietā.


Savukārt komanda, kurā skrēja Inese Bērziņa, Jānis Dainis un Ēriks Melkurts, ieguva 95 punktus un jauktajā veterānu grupā (XV) ierindojās 5. vietā (kopvērtējumā 43. vieta). 


Kopvērtējumā, summējot trīs labāko komandu rezultātus, Kocēnu novada pašvaldība izcīnīja 3. vietu 14 komandu konkurencē.

Rogaininga sacensībās “Brīvības rogainings” piedalījās arī vairākas citas komandas, kurās startēja Kocēnu novada iedzīvotāji un sasniedza augstvērtīgus rezultātus. 4 stundu sacensībās augsto 12. vietu 99 komandu konkurencē izcīnīja Kocēnu pagasta iedzīvotājs Artūrs Bērziņš un Anete Geduševa-Bērziņa, kuri ar 123 punktiem jaukto komandu grupā (XO) ierinojās 3. vietā.


6 stundu sacensībās 3. vietu sieviešu veterānu grupā (WV) un 35. vietu kopvērtējumā ar 139 punktiem izcīnīja komanda “Piedzīvojumu meklējot”, kurā startēja Vaidavas pagasta iedzīvotāja Vita Žukovska un Jana Adata. 


Kocēnu novada komandu dalību Pašvaldību kausa izcīņā rogainingā atbalstīja Kocēnu novada dome. FOTO GALERIJA (autori: Ģirts Freijs, Mareks Gaļinovskis)

Visi aktīvās atpūtas cienītāji aicināti 30. decembrī piedalīties rogaininga sacensībās Kocēnu novadā – “Skarbais putenis 2019”, kas šogad norisināsies Kocēnu un Vaidavas pagastos ar sacensību centru Rubenes sporta namā! Plašāka informācija: www.rogaining.lv.
Comments