Pašvaldības policija pārliecinās par skolēnu drošu nokļūšanu uz izglītības iestādi

Publicēja 2020. gada 11. sept. 02:45Elīna Upīte   [ atjaunināts 2020. gada 11. sept. 02:46 ]
Kocēnu novada pašvaldības policijai, sadarbojoties ar Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldi, izveidojusies tradīcija viesoties Kocēnu novada pašvaldības izglītības iestādēs, lai informētu audzēkņus par drošības jautājumiem.

Arī šis mācību gads nav izņēmums, taču šoreiz, ņemot vērā piesardzības pasākumus, kas jāievēro, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību, policijas darbinieki preventīvo darbu veica izglītības iestāžu teritorijā.

9. septembra rītā policijas darbinieki – Kocēnu novada pašvaldības policijas priekšnieks Jānis Kaibe, VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas darbinieki Liene Kaužena un Ieva Ploriņa – pārbaudīja, vai vecāki, nogādājot Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” Rubenes filiāles audzēkņus uz izglītības iestādi, ievēro drošības noteikumus. Dienu vēlāk policijas darbinieki viesojās Rubenes pamatskolā.

Policija atgādina: pat tad, ja tiek mēroti salīdzinoši nelieli attālumi mazāk intensīvā satiksmē, attiecībā uz drošību nedrīkst pieļaut kompromisus: automašīnā bērns vienmēr jāpārvadā tā vecumam un augumam atbilstošā sēdeklītī vai paliktnī, pareizi izmantojot drošības jostas! Bīstamas situācijas ceļā var gadīties pavisam negaidīti un arī tad, ja esam pilnīgi pārliecināti par savām braukšanas prasmēm.

Pārbaudes plānots rīkot pie visām Kocēnu novada izglītības iestādēm.

 
 
Comments