Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Pasākums “The Jāņi” Kocēnu novadā

Publicēja 2017. gada 8. jūn. 01:11Krista Gromova
Līgo dienā, 2017.gada 23. jūnijā, no plkst. 16.00 pirmo reizi Jāņu nakti lustīgi pavadīt aicina pasākums “The Jāņi”, kas Kocēnu novada Bērzaines pagastā lauku mājā “Lantus” piedāvās apmeklētājiem bagātīgu atpūtas un izklaides programmu.

Pasākuma laikā darbosies vairākas darbnīcas - būs iespēja veidot kroņus un pīt vainagus kopā ar mākslinieci Ilzi Dātavu, piedalīties kopīgas glezas gleznošanā kopā ar mākslinieci Aneti Vanagu. Darbosies “Ciku Caku” darbnīca bērniem, un gan maziem, gan lieliem būs iespēja pūst mazus un lielus, garus un īsus ziepju burbuļus kopā ar “Mārtiņa burbuļi”. Tāpat būs iespēja izmēģināt loka šaušanu, piedalīties spēka un veiklības sacensībās, izbraukt zirga droškā, kā arī vārīt Jāņu sieru, piedalīties uguns iekuršanas rituālā un nodoties brīvdabas kino baudīšanai ābeļdārzā. Par mūziku un jautriem dančiem rūpēsies grupa “Ballīšu orķestris” un Saulgriežu rotaļās aicinās tautas deju ansamblis “Trejdeviņi”.

Organizatori norāda, ka pasākuma mērķis ir katram apmeklētājam sajust šīs dienas īpašo nozīmi dabā un katrā pašā, ļaut katram atrast savu īsto Jāņu svinēšanas tradīciju, iemācīties kaut ko jaunu, kārtīgi izlocīt kājas dančos un sasmelties enerģiju atlikušajai vasarai, kopīgi sagaidot Saullēktu.

Vairāk informācijas par pasākumu “The Jāņi” Facebook lapā “THE JĀŅI” un www.thejani.lv.
Comments