Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Pagarināta pieteikšanās apmaksātai dalībai Valmieras maratonā

Publicēja 2019. gada 6. sept. 07:41Elīna Upīte
Ņemot vērā plašo atsaucību un laiku, kas nepieciešams informācijas apstrādei, Kocēnu novada dome pagarina pieteikšanos pašvaldības apmaksātai dalībai Valmieras maratonā tiem novadniekiem un novada komandu sportistiem, kas no vēl nav paguvuši izdarīt. Līdz ceturtdienai saņemti pieteikumi no teju 100 interesentiem.

Līdz pirmdienai, 9. septembrim, plkst. 19.00 uz pieteikties pie Kocēnu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieka un Kocēnu sporta skolas direktora Jāņa Daiņa e-pasta adresi janis.dainis@kocenunovads.lv jānosūta pieteikums, kurā jāuzraksta distance, vārds un uzvārds, dzimšanas dati (personas koda 1. daļa), e-pasta adrese, tālr. nr., dzīvesvieta (pagasts, ciems) vai komanda, ko pārstāv Kocēnu novadā. Papildu informācija, zvanot pa tālr. 27885551 (Jānis Dainis).

Kā iepriekš ziņots, skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” 2019. gada sezonas septītais posms norisināsies 15. septembrī Valmierā, un arī šogad Kocēnu novada dome piedāvā novada iedzīvotājiem un sportistiem bezmaksas dalību šajās sacensībās.

Dalībniekiem būs iespēja startēt maratona (42,195 km), pusmaratona (21,0975 km), 12 km un 6 km distancēs, kā arī 7,5 km nūjošanā. Pašiem mazākajiem būs iespēja piedalīties arī bērnu skrējienā.

Kocēnu novada dome piedāvā novada iedzīvotājiem, "Kocēnu sporta kluba" sportistiem, Kocēnu sporta skolas audzēkņiem, kā arī personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuras pārstāvējušas Kocēnu novada pašvaldību dažādās sporta sacensībās, apmaksātu dalību visās iepriekšminētajās Valmieras maratona distancēs, arī bērnu skrējienā.
Comments