Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Notiks Kocēnu novada čempionāts novusā

Publicēja 2017. gada 27. nov. 03:01Kristers Blūms   [ atjaunināts 2017. gada 11. dec. 01:56 ]
2017. gada 3. decembrī plkst. 10.00 Kocēnu novada Vaidavā norisināsies Kocēnu novada slēgtais čempionāts novusā.

Novusa turnīra mērķis ir popularizēt novusu novadā, uzsverot to kā viegli pieejamu sporta spēli jebkuram iedzīvotājam, kas neprasa īpašu sagatavošanos. Turnīra laikā jaunie spēlētāji tiks iepazīstināti ar spēles noteikumiem, savukārt pieredzējušiem spēlētājiem tā būs iespēja uzlabot savas prasmes.

Spēles un dalībnieku dalīšana grupās tiks organizēta pēc Latvijas novusa federācijas apstiprinātiem noteikumiem. Čempionātā aicināti piedalīties visi Kocēnu novadā dzīvojošie un strādājošie spēlēt gribētāji, neatkarīgi no vecuma un spēlētāju prasmēm.

Sacensības norisināsies Nākotnes ielā 1, Vaidavā (kādreizējās Vaidavas pamatskolas telpās). Reģistrēties sacensībām iespējams sacensību dienā līdz plkst. 9.30, kā arī piesakoties iepriekš, zvanot pa tālr. 29240819 vai rakstot uz pica1968@inbox.lv (Ainārs Pēčs).

Turnīra dalības maksa – 3 EUR. Bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam dalība bez maksas. Plašāka informācija par čempionāta nolikumu Vaidavas novusa kluba mājaslapā. Sacensības organizē Vaidavas novusa klubs, atbalsta Kocēnu novada dome.


Comments