Noslēgušās sacensības "Kocēnu nakts florbols" 2019

Publicēja 2019. gada 6. jūn. 03:33Kristers Blūms   [ atjaunināts 2019. gada 6. jūn. 03:37 ]
31.maijā, Kocēnu novada Kocēnos, jau otro gadu pēc kārtas, visus florbola entuziastus laukumā pie Kocēnu sporta nama pulcēja sacensības "Kocēnu nakts florbols".

Turnīrs tika organizēts trijās vecuma grupās - A grupa(2007.gadā dzimušie un jaunāki), B grupa (2003. - 2006.gadā dzimušie) un C grupa(2002.gadā dzimušie un vecāki). Pirmajās divās grupās kopā startēja gan meitenes gan zēni, savukārt C grupā tik atsevišķi izdalītas vīriešu un sieviešu komandas. Turnīrā gan startēja tikai komandas no B un C grupām dēļ nepietiekamā komandu skaita A grupā.

B grupā kopā startēja 7 komandas, no kurām četras(''Kocēni'', ''HOT'', ''RTK Pārgauja'' un ''Caurums'') iekļuva izslēgšanas spēļu kārtā. Spēlē par 3. vietu tikās komandas ''Kocēnu'' un ''Caurums'', kur ar rezultātu 5:3 uzvaru guva Kocēnu jaunie florbolisti. Spēlē par pirmo vietu tikās komandas "HOT" un "RTK Pārgauja", kur ar rezultātu 3:2 sīvā cīņā spēcīgākie izrādījās komandas "HOT" florbolisti. Komandas "HOT" spēlētājs Toms Pētersons arī šī grupu turnīra vērtīgākais spēlētājs.

C, jeb ''pieaugušo'' savstarpējā konkurence jau bija krietni lielāka, jo grupu turnīrā piedalījās 19 komandas. Labāko četriniekā iekļuva komandas "Čūksas," ''Tukšais gads'', ''Rūjas Stars/OC METAL'' un ''Smiltene 09''. Spēlē par trešo vietu tikās "Čūksas" un ''Rūjas Stars/OC METAL'' florbolisti, kur ar rezultātu 3:1 uzvaru guva "Čūksas". Par Kocēnu nakts florbola čempionu C grupā 2019. gadā kļuva komanda "Tukšais gads" ar rezultātu 1:0 pārspējot "Smiltene 09". Komandas "Tukšais gads" spēlētājs Kaspars Grundšteins arī C grupas vērtīgākais spēlētājs.

Balstoties un lielo dalībnieku interesi 2019. gada 5.jūlijā, Kocēnos tiks izspēlēts 2. šī gada ''Kocēnu nakts florbols'' turnīrs. Par šī turnīra norisi vēl informēsim!

FOTO no sacensībām ŠEIT
Comments