Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Noslēdzies skriešanas seriāla "Vaidavas cilpas" 1. posms

Publicēja 2017. gada 6. okt. 04:26Krista Gromova
Turpinot pirms gada iesākto tradīciju, 2017.gada 5. oktobrī ar brīvo startu no plkst. 18.00 līdz 19.00 Vaidavas ezera pludmalē, Vaidavā tika atklāta skriešanas seriāla rudens sezona, kam dots nosaukums “Vaidavas cilpas”. Tajā piedalījās vairāk kā 60 skrējēji un nūjotāji no dažādām vecuma grupām. Skriešanas seriāla 2. posms norisināsies 12. oktobrī, turpat Vaidavas ezera pludmalē. 

Arī šogad skriešanas seriāla rudens sezonas dalībniekiem ir iespēja skriet vai nūjot distanci ar cilpas garumu 1,20 km laika limita ietvaros, kas noteikts atbilstoši vecuma grupai. Tiek fiksēti pilnie noskrietie apļi un to uzskaite notiek ar SPORTident atzīmēšanas sistēmu, ar kuru atzīmējas pēc katras cilpas veikšanas.

Distance ir marķēta ar gaismu atstarojošiem elementiem un skriešana norisinās pa takām ar grants, grunts, koku sakņu atklājumiem vai dabīgiem šķēršļiem. Ar distances attēlojumu kartē var iepazīties Kocēnu novada domes mājaslapā ne vēlāk kā divas dienas pirms pirmā sacensību posma.

Skriešanas seriālā piedalīties aicināti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie, kā arī nūjotāji. 

Rezultāti tiek publicēti Kocēnu novada mājas lapā. Noslēgumā 1. - 3. vietas ieguvēji kopvērtējumā katrā vecuma grupā tiks apbalvoti ar medaļām.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”.

Distances veikšanai dalībnieks izmanto personīgo rokas bateriju vai pieres lukturīti. Organizatori gaismas lukturīšus neizsniedz!


Skrējiena 1. posma rezultāti pieejami ŠEIT.
Comments