Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Noslēdzies piektais Kocēnu novada čempionāts florbolā

Publicēja 2017. gada 13. jūn. 03:37Krista Gromova
2017.gada 3. jūnijā Kocēnu sporta namā ar fināla spēlēm noslēdzās piektais, 2016./2017. sezonas Kocēnu novada čempionāts florbolā. Tajā pavisam kopā piedalījās 15 komandas no visas Vidzemes. Čempiona titulu ieguva “Farm Dumperi.lv Club” (A divīzija) un “IBK Griffin” (B divīzija) komandas.

Kā ierasts, čempionāts norisinājās divās divīzijās – A un B. 2016.gada rudenī dalību čempionātā uzsāka septiņas A divīzijas komandas- “FARM DUMPERI.LV CLUB” (Kocēnu novads), “Naukšēni” (Naukšēnu novads), “Old Crabs” (Kocēnu novads), “Kocēni” (Kocēnu novads), “Vimba” (Mazsalaca), “Pelikāni” (Alūksne), “STK” (Valmiera) un 8 B divīzijas komandas - “IBK Griffin” (Cēsis), “Gulbene K.S.P” (Gulbenes novads), “Brenguļi” (Beverīnas novads), “P.K.U” (Puikule), “Liepupe” (Salacgrīvas novads), “Smiltene’09” (Smiltene), “Citronmuiža” (Raunas novads) un “Komandantstunda” (Kocēnu novads).

B divīzijā pirmo reizi čempiona titulu ieguva Cēsu komanda “IBK Griffin”, kas saspringtā spēlē tikai ar 1:0 pieveica čempionāta lielāko pārsteigumu – Beverīnas komandu “Brenguļi”. Tās pašas divīzijas bronzas spēlē Puikules “P.K.U” ar rezultātu 7:4 pieveica Čempionāta jaunpienācējus “Gulbene K.S.P”. Arī A divīzijā pirmo reizi par čempioniem kļuva Kocēnu novada “FARM DUMPERI.LV CLUB” komanda, kas izšķirošajā spēlē tikai ar pēcspēles metieniem pieveica otru Kocēnu novada komandu “Old Crabs”, atstājot to 2. vietā ar rezultātu 6:5. Taču spēlē par bronzas medaļām komanda “Kocēni” pieveica komandas “Naukšēni” florbolistus ar rezultātu 8:6.

B Divīzijas simboliskā izlase:
Roberts Trepšs (P.K.U.)
Jānis Novikovs( Gulbene. K.S.P.)
Jānis Slaidiņš (IBK Griffin)
Gints Timoško (IBK Griffin)
Jānis Bērziņš (Brenguļi)
Jānis Inģists (Brenguļi)

A Divīzijas simboliskā izlase:
Ģirts Priedītis (Farm Dumperi.LV Club)
Ēriks Akulovs (Naukšēni)
Uģis Karasevs (Old Crabs)
Klāvs Bošs (Farm Dumperi.LV Club)
Reinis Mirkšs(Kocēni)
Jānis Bagāts (Old Crabs)

A Divīzijas 1. vietas ieguvēji “FARM DUMPERI.LV CLUB” saņēma no turnīra atbalstītājiem “Florbolaveikals.lv” dāvanu karti, bet abu divīziju uzvarētāji saņems apmaksātu iespēju dalībai Starptautiskajā florbola turnīrā “Latvian Open”, kas 2017.gada augustā norisināsies Valmierā un tepat Kocēnos.

2017/2018 sezonas Kocēnu novada čempionāts tiks organizēts un reģistrācija dalībai tiks atvērta 2017.gada rudenī.

Čempionāta organizatori izsaka pateicību Kocēnu sporta nama direktoram Ivaram Jēkabsonam un galvenajam tiesnesim Mārtiņam Larinovam par ieguldījumu un āpaskuma organizēšanu, kā arī visām komandām par dalību un tiesnešiem, kā arī sekretariātam par labi padarīto darbu.

Kocēnu novada čempionātu florbolā organizē biedrība "LINO.LV" sadarbībā ar Kocēnu novada pašvaldību un Latvijas Florbola savienību. Visa aktuālā informācija par čempionāta norisi pieejama sociālā tīkla “Twitter” kontā @KocenuCempis un “Facebook” kontā “Lino.lv”, kā arī interneta mājaslapās www.kocenucempis.lv un www.floorball.lv.
Comments