Lūgšanu brokastīs Kocēnu novadā saziedotie līdzekļi sniedz iespēju atbalstīt daudzbērnu ģimeņu talantīgos bērnus

Publicēja 2020. gada 9. febr. 23:18Elīna Upīte
Kā iepriekš vēstīts, aizvadītā gada decembrī Kocēnos norisinājās pirmās Lūgšanu brokastis, kurās piedalījās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, un daļa no dalības maksas tika ziedota labdarībai, lai atbalstītu Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgo bērnu un jauniešu izaugsmi mūzikas jomā, dāvinot mūzikas instrumentu talanta attīstīšanai.

5. februārī Kocēnu pamatskolā, piedaloties Lūgšanu brokastu organizatoriem un atbalstītājiem, Kocēnu novada iedzīvotāja Nora Dembovska saņēma vērtīgu dāvanu – klarneti, ko Nora varēs izmantot sava muzikālā talanta attīstīšanā. Jāatzīmē, ka Lūgšanu brokastīs saziedotie līdzekļi ļaus iepriecināt vēl kādu Kocēnu novada daudzbērnu ģimenes bērnu.

Pasākumā 4a. klases skolēnus un skolotāju Viju Kootu uzrunāja Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, pastāstot par Lūgšanu brokastu ideju un sakot paldies uzņēmējiem, kas atbalstīja pasākuma organizēšanu, ziedojot pārtikas produktus un gatavojot brokastu maltīti, - Z/S “Mazdzērvītes”, Z/S “Zilūži” un SIA “Vectēvs”, kā arī Kocēnu pamatskolas absolventam Edgaram Atlācim, kurš vada nodibinājumu “Kocēnu skolas atbalsta fonds”, un Kocēnu novada domes deputātei Inesei Sudrabai, kas palīdzēja sarūpēt mūzikas instrumentu.

Lūgšanu brokastis, kas ir daļa no starptautiskas iniciatīvas, kas aizsākās ASV 1952. gadā, un pašlaik tiek rīkotas vairāk nekā 50 valstīs. Lūgšanu brokastis ir pasākums, kurā piedalās politiskie, sabiedriskie un uzņēmējdarbības līderi, lai pie kopīga brokastu galda ieraudzītu vienojošo un iedrošinātu veidot savstarpēji atbalstošas attiecības, lai līdzdarbotos sabiedrības labklājības celšanā un garīgā izaugsmē. Pirmās Lūgšanu brokastis Kocēnu novadā organizēja Kocēnu novada pašvaldība un Rubenes evaņģēliski luteriskā draudze.

Pasākumu bagātināja dažādu mūziķu priekšnesumi, kas bija viņu brīvprātīgais ieguldījums šī notikuma tapšanā – Imants Točs un Gunārs Geduševs, Marlēna Keine un Arvīds Keinis, Aleksandrs Jevdokimovs, Renārs Veličko, Nora Dembovska un Anna Berklāva.

Kocēnu novada pašvaldība pateicas pasākuma iniciatoriem un organizatoriem – Artim Eglītim un Helēnai Andersonei – un ikvienam Lūgšanu brokastu dalībniekam, kurš ar savu līdzdalību un ziedojumu palīdzēja sasniegt mērķi – atbalstīt Kocēnu novada daudzbērnu ģimeņu talantīgos bērnus.

1. rindā (no kreisās puses): Kocēnu pamatskolas direktors Dainis Trēziņš, Kocēnu pamatskolas un Valmieras Mūzikas skolas skolniece Nora Dembovska, Kocēnu novada domes priekšsēdētāja vietniece Evija Nagle, Kocēnu novada domes deputāte un Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba
2. rindā (no kreisās puses): Kocēnu pamatskolas absolvents,  nodibinājumu “Kocēnu skolas atbalsta fonds” vadītājs Edgars Atlācis, Z/S "Zilūži" pārstāvis Artis Felkers, Z/S "Mazdzērvītes"  vadītājs Jānis Ločmelis, SIA "Vectēvs" valdes loceklis Ritvars Leitens
Comments