Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Līgo un Jāņu pasākumi Kocēnu novadā

Publicēja 2017. gada 12. jūn. 03:58Inese Arhīvs   [ atjaunināts 2017. gada 15. jūn. 05:03 ]
Kā ik gadu, arī šogad Kocēnu novadā tiks rīkoti dažādi pasākumi un rituāli, lai atzīmētu tradicionālos latviešu tautas svētkus- Līgo un Jāņus. Būs iespēja gan izzināt un līdzdarboties vasaras saulgriežu rituālos, gan lustēties mūsdienīgākās aktivitātēs.

DIKĻI

21. jūnijā plkst. 21.00 Neikenkalna dabas koncertzālē norisināsies Saulgriežu vakars kopā ar Dikļu kultūras un tūrisma informācijas centra pašdarbības kolektīviem un " Sēļu muižas muzikantiem".

ZILAISKALNS

22. jūnijā plkst. 18.00 Zilākalna estrādē norisināsies Jāņu ielīgošanas pasākums kopā ar Zilākalna pašdarbības kolektīviem.

BĒRZAINE
22. jūnijā plkst. 20.00 Bērzaines tautas namā būs skatāma Bērzaines amatierteātra pirmizrāde "Pārcilvēki" pēc J.Alunāna un A.Upīša darbu motīviem (režisors Andris Liepiņš). Bērzaines estrādē

būs ugunskurs, siers, spirdzinājumi un balle ar grupu "Deficīts".

KOCĒNI
22. jūnijā plkst. 21.00 pļavā pie vēsturiskā Kokmuižas alus pagraba norisināsies Zāļu vakars. Degs ugunskurs, skanēs Līgo dziesmas, būs danči, siers un spirdzinājumi. Uz dančiem aicinās postfolkloras grupa „Rikši”. Līgotāju saimē iejutīsies Kocēnu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs „Savieši”.

VAIDAVA
22. jūnijā plkst. 22.00 Vaidavas ezermalas estrādē notiks Jāņu ielīgošanas balle ar grupu "Kompromiss".


Visos Kocēnu novada domes organizētajos Līgo un Jāņu pasākumos ieeja bez maksas.
Comments