Līdz 15. septembrim Kocēnu novada iedzīvotāji un sportisti aicināti pieteikties apmaksātai dalībai Valmieras skriešanas svētkos

Publicēja 2020. gada 14. sept. 01:35Elīna Upīte
Lai veicinātu Kocēnu novada iedzīvotāju interesi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Kocēnu novada pašvaldība piedāvā novada iedzīvotājiem un sportistiem* bezmaksas dalību “Valmieras skriešanas svētkos”, kas notiks 20. septembrī Valmierā.

Dalībniekiem būs iespēja startēt 15,3 km un 7, 3 km skriešanas distancēs, kā arī 7,3 km nūjošanā. Pašiem mazākajiem sportistiem būs iespēja sevi izaicināt 400 m, 600 m, 900 m un 1,2 km garās distancēs.

Interesenti aicināti līdz 15. septembrim pieteikties pie Kocēnu novada domes Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītāja Gata Akūlova, rakstot uz e-pasta adresi gatis.akulovs@kocenunovads.lv. Pieteikumā jānorāda distance, vārds un uzvārds, dzimšanas dati (personas koda 1. daļa), e-pasta adrese, tālr. nr., un dzīvesvieta (pagasts, ciems).

Tradicionāli septembris sportistiem saistās ar pirms 14 gadiem atjaunoto Valmieras maratonu, taču šogad, pielāgojoties esošajai situācijai pasaulē un Latvijā, skriešanas sacensības Valmierā norisināsies citā formātā – pasākumā “Valmieras skriešanas svētki”. Plašāka informācija par sacensībām ŠEIT.

* Kocēnu novada iedzīvotāji un sportisti:
  • attiecas uz Kocēnu novada iedzīvotājiem – personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas Kocēnu novada administratīvajā teritorijā;
  • Kocēnu sporta skolas audzēkņiem;
  • personām, kuru deklarētā dzīvesvieta atrodas citas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuras pārstāvējušas Kocēnu novada pašvaldību dažādās sporta sacensībās 2019. un 2020. gada sezonā.
Comments