Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Līderi "Rubene" savās mājās Kocēnos uzņems "Ķekavu"

Publicēja 2018. gada 31. okt. 02:55Elīna Upīte
Sestdien, 3. novembrī, savās mājās, Kocēnu sporta namā, ELVI līgas vīriešiem līderi – vīriešu florbola komanda “Rubene” mērosies spēkiem ar komandu “Ķekava”. Vai “Rubenei” izdosies turpināt uzvaru sēriju, to ikviens aicināts vērot klātienē sestdien no plkst. 18.00.

Pašlaik ELVI līgas vīriešiem kopvērtējuma tabulas galvgalī atrodas “Rubene”, kas astoņās spēlēs ir guvusi 18 punktu – izcīnītas sešas uzvaras, no tām piecas pamatlaikā, un piedzīvoti divi zaudējumi. Līgas rezultatīvāko spēlētāju statistikā 1. vietu ieņem “Rubenes” uzbrucējs Reinis Mirkšs ar 32 punktiem, jāatzīmē, ka pēdējās trīs spēlēs R.Mikšs guvis piecus un vairāk vārtus. Rezultatīvāko spēlētāju pirmajā desmitniekā arī uzbrucējs Atis Stepāns, kurš ierindojas 6. vietā ar 23 punktiem, savukārt vārtsargu statistikā 2. vietu ieņem “Rubenes” vārtu vīrs Roberts Trepšs.

Ieeja: 2 EUR. Pensionāriem, invalīdiem: 1 EUR. Bērniem un jauniešiem līdz 18 g.v.: bez maksas.

Šajā nedēļas nogalē izbraukuma spēlēs dosies vīriešu 1. līgas florbola komanda “Rubene-1”, kuri sestdien plkst. 16.00 Lielvārdes sporta centrā cīnīsies ar vietējo komandu “Lielvārde/Fans”, savukārt 1. līgas sieviešu florbola komanda “Rubene-1” dosies uz Liepāju, kur aizvadīs izbraukuma spēļu sēriju ar komandu “LiepU”, spēļu norises laiki 3. novembrī plkst. 19.30 un 4. novembrī plkst. 9.30.
Comments