Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Latvijas simtgadei veltītās koncertprogrammas "Dziediet visi vienu dziesmu" pirmatskaņojums Kocēnos

Publicēja 2017. gada 29. nov. 23:40Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 7. dec. 06:49 ]
Sagaidot Latvijas simtgades svinības koris “Imera” vēlas uzsvērt koru kolektīvu spēju ne tikai būt un bagātināt Latvijas dziesmu un deju svētku pūli, bet realizēt kvalitatītvas un profesionālas koncertprogrammas iestudēšanu kopā ar Latvijas komponistiem, bagātinot un ceļot kvalitāti savu novadu kultūras pasākumu programmā. Uzrunājot divus komponistus – Emīlu Zilbertu un Ingemaru Zemzari, ir tapusi jauna koncertprogramma, kuras pirmatskaņojums notiks 10.decembrī Kocēnu kultūras namā plkst. 16.00 un 17.decemrbī plkst. 17.00 Burtnieku novada Valmieras pagasta kultūras namā. 

Gatavojoties Latvijas valsts 100 gadu jubilejai, Kocēnu novada jauktais koris “IMERA” kopā ar Burtnieku novada jauniešu kori “KONSONANSE” dāvinās Kocēnu un Burtnieku novada iedzīvotājiem jaunu koncertprogrammu “Dziediet visi vienu dziesmu”, iepazīstinot publiku ar diviem Vidzemes komponistiem – Emīlu Zilbertu un Ingmaru Zemzari. 

Koncertos piedalīsies Emīls Zilberts (sitaminstrumenti), Mārtiņš Roziņš (kontrabass), Ingmars Zemzaris (klavieres), Anete Toča (flauta), vokālā grupa IMERA un vokālā grupa TAKA (Jelgava).

Koncertprogrammā tiks iekļauti 2017. un 2018.gadā tapuši jaundarbi, kuri radīti speciāli apvienotajam Kocēnu un Burtnieku novada divu paaudžu korim. Projekts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Vidzemes plānošanas reģiona, Latvijas valsts mežu, Burtnieku un Kocēnu novada domes atbalstu. 
Comments