Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra Valmieras konsultāciju birojs aicina uz mācībām bioloģisko saimniecību īpašniekus

Publicēja 2019. gada 4. janv. 03:49Kristers Blūms
16. janvārī sāksim mācību programmu bioloģisko saimniecību īpašniekiem un speciālistiem. Pēc programmas apgūšanas dalībnieki iegūs profesionālās pilnveides izglītības apliecību, kas nepieciešama, lai izveidotu un vadītu bioloģisko saimniecību. 

Bioloģisko saimniecību īpašniekiem un iesācējiem būs iespēja padziļināti apgūt teorētiskās zināšanas par dārzeņu un ogu audzēšanu, kā arī bioloģisko metožu pielietošanu lopkopības nozarē, lopbarības gatavošanā un barības devu optimizēšanā ( 56 stundas).

Praktiskās nodarbības un pastāvīgais darbs - 124 stundas. Sekmīgi pabeidzot 180 stundu mācības un nokārtojot pārbaudes darbu, kursanti saņems apliecību, kas apstiprinās iegūtās zināšanas bioloģiskās lauksaimniecības jomā un dos iespēju sertificēt saimniecību. Lekciju nodarbības vadīs LLKC dārzkopības, lopkopības un ekonomikas speciālisti. Kursanti iegūs praktiskās zināšanas dažādos Latvijas novados. Apmeklēsim labākās bioloģiskajās saimniecībās Kurzemē, Zemgalē un Ziemeļvidzemē.

Iegūtā profesionālās pilnveides apliecība “Bioloģiskā lauksaimniecība” ir pielīdzināma programmas “Lauksaimniecības pamatzināšanu kurss” apliecībai, tas nozīmē, ka uzņēmējiem, kuri plāno uzsākt darbu lauksaimniecībā, iegūtā apliecība būs noderīga dažādu ES finansējumu iegūšanai.

Mācības līdzfinansē ES LAP 2014.-2020. apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi”.

Mācības paredzētas no 16. janvāra līdz 5. aprīlim.

Teorētiskās mācības norisināsies Mūrmuižas ielā 9, Valmierā( 3.stāvs).

Pieteikšanās mācībām līdz 14.01.2019. pa telefonu 29188612, vai elektroniski daiga.silina@llkc.lv

Valmieras Lauku konsultāciju biroja vadītāja Daiga Siliņa


Comments