Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Latvijas Jaunatnes Olimpiādē startēs 35 Kocēnu novada sportisti

Publicēja 2017. gada 6. jūl. 01:22Inese Arhīvs
VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē, kas šogad notiks no 2017.gada 7. jūlija līdz 9. jūlijam Cēsīs, Kocēnu novadu pārstāvēs 35 novada sportisti piecos dažādos sporta veidos.

Kocēnu novada sportisti startēs airēšanā, badmintonā, karatē un jātnieku sportā. Visplašāk pārstāvētais neolimpiskais sporta veids būs florbols, kurā novada vārdu aizstāvēs gan zēnu, gan meiteņu komandas.

Olimpiādes atklāšana notiks Cēsu Pils parkā 7.jūlija vakarā. To ievadīs dalībnieku gājiens no Vienības laukuma uz Pils parku, kas sāksies plkst.21.00. Kocēnu novada karogu gājienā uzticēts nest airētājam Emīlam Putniņam.

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir valsts nozīmes uz Olimpiskajiem pamatprincipiem balstītas sporta sacensības, ko reizi divos gados rīko Latvijas Olimpiskā komiteja un organizē kāda no Latvijas novadu pašvaldībām ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas finansiālu atbalstu.

Olimpiāde ir lielākās jaunatnes sporta sacensības Latvijā, kurās jaunajiem sportistiem būs iespēja sacensties 29 dažādās disciplīnās. Tajā piedalīsies apmēram 3000 sportisti no visas Latvijas.

Sacensības notiks arī Valmieras, Smiltenes, Priekuļu, Siguldas, Valkas, Burtnieku, Jūrmalas, Engures, Limbažu, Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas novados.


Comments