Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Emīls Putniņš šogad arī Latvijas Jaunatnes čempions

Publicēja 2017. gada 7. aug. 00:04Inese Arhīvs   [ atjaunināts 2017. gada 7. aug. 05:42 ]
Aizvadītās nedēļas nogalē Valmierā ar Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas viesu dalību norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā. Savas līderpozīcijas pārstāvētajā laivu klasē atkārtoti pierādīja VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes uzvarētājs Emīls Putniņš. Svētdien, 6.augustā savā airēšanas slaloma trasē Gaujas Kazu krācēs airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” juniors Emīls Putniņš ar krietnu pārākumu paturēja Latvijas Jaunatnes čempiona titulu C1 laivu klasē vīriešiem. Kocēnu novada sportistam arī zelts komandu braucienos.

Paralēli Latvijas Jaunatnes čempionātam norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā 3.posms. C1 laivu klasē vīriešiem, lai gan Emīls Putniņš atzina pieaugušā Baltkrievijas līdera Viktara Tratsjaka pārspēku, viņš priekšlaicīgi kļuvis par līderi Latvijas kausa kopvērtējumā un Latvijas rangā.

Arī dienu iepriekš, 5.augustā Valmierā norisinājās sāncensība airēšanas slalomā - Alda Kļaviņa piemiņas sacensības jeb Kļaviņa kauss, kas norisinājās jau 17.reizi. Par nopietnākajiem pretendentiem uz uzvaru C1 laivu klasē vīriešiem tika uzskatīti tieši Emīls Putniņš un Minskas kluba “River Riders” vadošais kanoe airētājs Viktars Tratsjaks. Prognozes apstiprinājās, tomēr par labu pieredzējušajam viesu atlētam, Kaspara Pakera audzēknim atstājot 2.vietu, bet vienlaicīgi pārliecinošu triumfu U18 vecuma grupā. Jāpiebilst, ka 29.jūlijā Emīls Putniņš izcīnīja zeltu arī Valmieras pilsētas svētku Paralēlajā airēšanas slalomā “Valmiera viļņo”.
Comments