Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Lāčplēša dienas skrējiena laikā Vaidavā būs satiksmes ierobežojumi

Publicēja 2017. gada 7. nov. 06:28Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 7. nov. 22:46 ]
Jau tradicionāli, noslēdzot Kocēnu novada skriešanas seriāla “Cilpas” sezonu, Kocēnu novadā tiks organizēts svētku skrējiens par godu Lāčplēša dienai, kā arī apbalvošana, kurā tiks sveikti gan skrējiena “Vaidavas cilpas” kopvērtējuma ātrākie skrējēji un nūjotāji, gan Lāčplēša dienas skrējiena labākie.

Šī gada aprīlī, noslēdzot pavasara skriešanas seriāla sezonu “Zilākalna cilpas”, tika organizēts svētku skrējiens par godu Lieldienām, savukārt pērnā gada rudenī Sietiņiezī, tāpat kā šogad, svētku skrējiens tika organizēts par godu Lāčplēša dienai.

Šoreiz distances starts tiks dots plkst. 19.00 stadionā pie Vaidavas ezera pludmales, kur distance vedīs tālāk pa Vaidavas ciema teritoriju. Tā būs marķēta svētku noskaņās un uz sacensību laiku tiks izslēgts ielu apgaismojums.

“Vaidavas cilpu” organizatori aicina ikvienu līdzjutēju, īpaši vaidaviešus, būt daļai no patriotiskā skrējiena, piedalotos vai atbalstot dalībniekus, kā arī ar sapratni uztvert satiksmes ierobežojumus Ezera, Parka un Skolas ielā laika posmā no plkst. 19.00 - 20.00.

Tāpat organizatori informē, ka kopš 6. novembra līdz 8. novembra plkst. 18.00 notiek iepriekšējā pieteikšanās skrējienam. Reģistrēties tiešsaistē iespējams ŠEIT

Dalības maksa reģistrējoties tiešsaistē bez maksas (vecuma grupām S10, V10, V14), 1 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 2 EUR. Reģistrējoties klātienē, pasākuma norises dienā 1 EUR(vecuma grupām S10, V10, V14), 2 EUR (S18, V18), pārējām vecuma grupām – 3 EUR.

Pasākumu organizē Kocēnu novada dome sadarbībā ar Kocēnu sporta skolu un Ziemeļvidzemes orientēšanas centru. Atbalsta ilgstošs sadarbības partneris aktivitāšu organizēšanā aktīvā tūrisma centrs “Eži”, kā arī Latvijas garškopju kustība “Gardu muti”.
Comments