Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kokmuižas svētkos aizraujošas izklaides bērniem

Publicēja 2017. gada 7. sept. 00:18Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 7. sept. 00:20 ]
Kokmuižas svētkos uz interesantu un aizraujošu atpūtas un izklaides programmu tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, jo arī šogad īpaši veidotas ir aktivitātes jaunākajiem svētku apmeklētājiem. Ģimenes tiek gaidītas 9. septembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 Kokmuižas pilī un svētku placī vēsturiskajā muižas teritorijā, lai kopīgi atpūstos un izbaudītu svētku priekus.

Viena no lieliskajām iespējām būs rotu gatavošanas darbnīcā kopā ar "Elīnas radošais", kur no dažādiem materiāliem varēs veidot modes aksesuārus: rokas sprādzes, kronīšus, vēdeklīšus. Gaidītas ir ne tikai meitenes, bet arī puiši, jo padomāts ir arī par mazajiem jaunskungiem - piedāvājumā būs masku darināšana un koka ripiņu apgleznošana.

Savukārt kopā ar mākslinieci Egiju Zirapu gan bērni, gan pieaugušie varēs iesaistīties lielformāta kolāžas gatavošanā. Tā būs iespēja ne tikai vērot, cik virtuozi uz papīra, Egijas roku izkārtoti, sarindojas papīra atgriezumi, brīvi krāsu triepieni un fotogrāfiju fragmenti, bet arī darboties un iesaistīties it visā pašam.

Svētkos par īpašiem spēka un drosmes pārbaudījumiem parūpēsies Kocēnu 38. skautu vienība, piedāvājot dažādas aktivitātes gan lieliem, gan maziem.

Kokmuižas svētkus vēl atraktīvākus vērsīs Zinātkāres centra ZINOO programma ar interesantiem eksponātiem, kas interaktīvā veidā palīdzēs izprast dažādus fizikas principus, mežģīs prātu ar puzlēm un rosinās zinātkāri gan lieliem, gan maziem. Plkst. 14.00 ikvienam būs lieliska iespēja vērot un piedalīties aizraujošajā ZINOO eksperimentu šovā - ar liesmām, ledu, putām un dūmiem.

Svētkos kopīgus priekus radīs dejošana, spēlēšana, domāšana, draiskošanās, našķošanās, laiskošanās un spēlēšanās īpašā Spēļu placī, savukārt īpašu sveicienu svētkos sarūpēs Kocēnu pamatskolas deju kolektīvs" Saulīte".

Savukārt Muižas tirdziņā no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00 būs iespēja tikt pie hennas tetovējuma vai izrotāt seju ar īpašām, šim nolūkam paredzētām krāsām.

Plašāka svētku programma ŠEIT
Comments