Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kokmuižas svētki iegūst jaunu vizuālo identitāti

Publicēja 2017. gada 3. aug. 23:20Krista Gromova
2017.gada 9. septembrī norisināsies Kokmuižas svētki, kas seno Kokmuižas teritoriju un tās kultūrvēsturisko mantojumu iedzīvinās jau trešo gadu pēc kārtas. Tāpat šogad plašākai sabiedrībai tiek atklāta Kokmuižas svētku jaunā vizuālā identitāte, kas kalpos kā svētku atpazīstamības simbols arī turpmākos gadus.

Vizuālā identitāte tika izstrādāta sadarbībā ar mākslinieku un grafisko dizaineru Raimondu Vinduli. Tajā savijas mūsdienīgais ar senlaicīgo – 19.gs. baltiešu mākslinieka K.Hūna gleznojums “Svētki pie Kokmuižas kungu mājas” (1855.) un stilizētas, ģeometriskas figūras, kas attaino burtu “K”. Vizuālā identitāte tiks izmantota informējot par Kokmuižas svētkiem, kā arī prezentācijas materiālos gan šajā, gan nākamajos gados.

Pirmie Kokmuižas svētki norisinājās 2015. gadā, ar mērķi popularizēt novada kultūrvēsturisko mantojumu un ļaut atdzimt jaunām tradīcijām, kā arī spēcināt iedzīvotāju piederības izjūtu un pašlepnumu par savu novadu un bagātināt priekšstatus par novada vērtībām.

Šī gada svētku tēma ir “Laiks”. Šogad Kokmuižas svētki būs veltīti senās unikālās teritorijas atklāšanai, atdzīvinot vietējos un meklējot jaunus stāstus un izaicinājumus.
    
Comments