Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kokmuižas pils parteru rotā Ziemassvētku egle

Publicēja 2018. gada 6. dec. 02:34Elīna Upīte
No uzņēmuma “Sundin Mežs” eglīšu audzēm uz Kocēniem kā dāvana atceļojusi Ziemassvētku egle, ko šovakar, 6. decembrī, kopīgi ar Ziemassvētku vecīti, nebēdnīgo Rūķi un viņa draugiem (Kocēnu pamatskolas deju kolektīvu "Saulīte" un Kocēnu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvu "Savieši") iedegsim Kokmuižas pils parterā.

No plkst. 15.00 līdz plkst. 17.30 ikviens bērns būs gaidīts radošajā darbnīcā Kocēnu kultūras nama kamīnzālē, un no plkst. 17.30 pulcēsimies Kokmuižas pils parterā.

Uzņēmuma “Sundin Mežs” pārstāve Elīna Jansone: “Laiks ap Ziemassvētkiem uzņēmumā “Sundin Mežs” katru gadu ir īpašs, jo esam Ziemassvētku eglīšu audzētāji. Atsaucoties Kocēnu novada domes aicinājumam atrast svētku egli savā mežā, “Sundin Mežs” lepojas, ka varam dāvināt to izlolotu savos īpašumos. Apkārtējo prieks par dāvanām vienmēr ir kā iedvesma jaunam darba gadam! Lai mūsu prieku par svētkiem izdodas sajust ikvienam!”

Kocēnu novada dome pateicas uzņēmumam “Sundin Mežs” par skaisto dāvanu, kas priecēs gan mazus, gan lielus kocēniešus un Kocēnu viesus!
Comments