Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas piedalīsies prestižajā florbola turnīrā "Prague Games"

Publicēja 2019. gada 8. jūl. 23:14Elīna Upīte   [ atjaunināts 2019. gada 8. jūl. 23:20 ]
Lai pilnveidotu spēles iemaņas, gatavojoties jaunajai Latvijas bērnu un jauniešu florbola čempionāta sezonai, un gūtu starptautisku spēļu pieredzi, vakar, 8. jūlijā, trīs Kocēnu novada Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas (U13, U14, U17) kopā ar treneriem devās ceļā uz Čehijas galvaspilsētu Prāgu, kur no 10. līdz 13. jūlijam norisināsies 16. Starptautiskais jauniešu florbola turnīrs “Prague Games” (“Prāgas spēles”).

Turnīrā piedalīsies 409 jauniešu florbola komandas no 14 valstīm – visplašāk pārstāvētie ir mājinieki, čehi, ar 201 komandu, kuriem seko florbola lielvalsts Zviedrija (75 komandas) un Šveice (73 komandas). No Latvijas uz šo turnīru devušās piecas komandas – trīs Kocēnu novada Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas un divas komandas no FBK “SĀC” (Saulkrasti).

Kocēnu sporta skolas U13 zēnu komanda iedalīta E apakšgrupā kopā ar divām Čehijas komandām un vienu Šveices komandu. Plašāka informācija un spēļu grafiks ŠEIT.

U14 komanda spēlēs H apakšgrupā kopā ar divām čehu jauniešu komandām un vienu somu komandu. Plašāka informācija un spēļu grafiks ŠEIT.

Savukārt U17 komanda cīnīsies I apakšgrupa kopā ar divām čehu un vienu zviedru jauniešu komandu. Plašāka informācija un spēļu grafiks ŠEIT.

Komandu dalību turnīrā atbalsta Kocēnu novada pašvaldība, piešķirot finansējumu 3300 eiro apmērā transporta pakalpojumu nodrošināšanai.

Jāatzīmē, ka Latvijas bērnu un jauniešu florbola čempionāta 2018./ 2019. gada sezonā Kocēnu novada Kocēnu sporta skolas U-18 vecuma grupas zēnu komanda "Rubene/KSS" izcīnīja čempionu titulu, U-12 vecuma grupas zēnu komanda kļuva par vicečempioniem, savukārt U-13 jaunieši ierindojās 4. vietā.

Kocēnu sporta skolas jauniešu komandas un treneri pirms došanās ceļā uz Prāgu
Comments