Ziņas‎ > ‎Novada ziņas‎ > ‎

Kocēnu sporta namā ieklāts jauns grīdas segums

Publicēja 2017. gada 16. marts 07:34Krista Gromova   [ atjaunināts 2017. gada 20. marts 04:01 ]
Kocēnu sporta nama sporta zāle ieguvusi jaunu grīdas segumu. Jau aizvadītas pirmās sacensības, un sportisti un viņu treneri atzinuši to par ļoti kvalitatīvu un atbilstošu kvalitatīvākām un drošākām nodarbībām un spēlēm.

Līdzšinējais, pirms 10 gadiem ieklātais segums, bija fiziski nolietojies, grīda bija ļoti cieta un radīja traumatisma draudus, īpaši trenējoties ilgstošā periodā. Nomainot grīdas segumu uz jauno sporta linoleju, nodrošināta trieciena mazināšana, bumbas atlēciens, nepieciešamā slīdamība, nodiluma izturība u.c. apstākļi.

Kocēnu sporta nams ir galvenā sporta bāze Kocēnu novadā. Tas uzcelts un sācis darbību 2005. gadā. Zāle ir pilnībā noslogota. Darbdienās tur notiek sporta nodarbības Kocēnu pamatskolas skolēniem, pēcpusdienās un vakaros - florbola treniņi bērnu, jauniešu un pieaugušo komandām. Atsevišķi treniņu laiki atvēlēti arī vietējiem basketbolistiem. Nepieciešamības gadījumā zāle kļūst arī par mēģinājumu vietu deju kolektīviem. Telpas izmanto arī Kocēnu pirmsskolas izglītības iestādes "Auseklītis" bērni. Kocēnu sporta namā tiek organizētas arī jauniešu florbola nometnes, gada laikā apmēram 300 jaunieši nometņu laikā trenējas zālē. Uz nometnēm ierodas arī jaunieši no ārzemēm- Somijas, Norvēģijas, Krievijas. Visa gada garumā zāle tiek izmantota dažādiem pasākumiem. Galvenais no tiem ir Latvijas čempionāts florbolā jauniešiem, pieaugušajiem, veterāniem. Ik gadu notiek arī florbola sacensības starp vispārizglītojošām skolām. Kocēnu sporta nams ir arī Latvijas florbola izlašu bāzes vieta. Kocēnu sporta nams ir bāzes vieta Kocēnu sporta skolai.

Grīdas seguma maiņa finansēta Lauku atbalsta dienesta atbalstītā projekta “Daudzfunkcionālu sporta pakalpojumu nodrošināšana jaunizveidotajā Kocēnu sporta skolā” ietvaros. Projekts tika iesniegts vietējās rīcības grupā biedrībā "No Salacas līdz Rūjai".Projekta kopējā summa ir 71 232,99 EUR, tajā skaitā 45 000 EUR ELFLA finansējums un 26 232,99 EUR Kocēnu novada domes līdzfinansējums. Darbus saskaņā ar iepirkumu procedūru veica SIA “PRO LAURUS”.
Comments